Lietuvos Respublikos Seimas

Centre Parliamentary Group


  in Seimas 1996-2000  
 
 Name Position
Egidijus
BIČKAUSKAS
 
Elder of a Parliamentary Group: 11/26/1996 - 10/18/2000
Gintaras
ŠILEIKIS
 
Deputy Elder of a Parliamentary group: 11/26/1996 - 10/18/2000
Audrius
BUTKEVIČIUS
 
: 01/01/1999 - 06/15/1999
Algis
ČAPLIKAS
 
: 11/26/1996 - 10/18/2000
Vytautas
ČEPAS
 
: 11/26/1996 - 10/18/2000
Regimantas
ČIUPAILA
 
: 11/26/1996 - 10/18/2000
Kęstutis
GLAVECKAS
 
: 11/26/1996 - 10/18/2000
Arūnas
GRUMADAS
 
: 11/26/1996 - 10/18/2000
Mindaugas
KONČIUS
 
: 11/26/1996 - 10/18/2000
Virginijus
MARTIŠAUSKAS
 
: 01/01/1999 - 10/18/2000
Jūratė
MATEKONIENĖ
 
: 11/26/1996 - 10/18/2000
Rasa
MELNIKIENĖ
 
: 11/26/1996 - 10/18/2000
Romualdas
OZOLAS
 
: 11/26/1996 - 10/18/2000
Rūta
RUTKELYTĖ
 
: 11/26/1996 - 10/18/2000
Kazimieras
ŠAVINIS
 
: 11/26/1996 - 10/18/2000
Virginijus
ŠMIGELSKAS
 
: 05/15/2000 - 10/18/2000
Kęstutis
TRAPIKAS
 
: 01/01/1999 - 10/18/2000
Kęstutis
VAITUKAITIS
 
: 11/26/1996 - 05/14/2000



*
 Home

LR Seimas