Ekonomikos komitetas 


Darbo faksas:  2396399
Padalinio el. p.: ekonkt@lrs.lt

 Vardas, pavardėPareigosRūmai,
kab.
Tel. Nr.El. paštas
Dainius
KREIVYS
 
Komiteto pirmininko pavaduotojas 1-460
 
2396605
 
Dainius.Kreivys@lrs.lt
 
Mindaugas
BASTYS
 
Komiteto narys 1-107
 
2396722
 
Mindaugas.Bastys@lrs.lt
 
Eugenijus
GENTVILAS
 
Komiteto narys 3-217
 
2396311
 
Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt
 
Zbignev
JEDINSKIJ
 
Komiteto narys 3-424
 
2396893
 
Zbignev.Jedinskij@lrs.lt
 
Jurgis
RAZMA
 
Komiteto narys 3-205
 
2396693
 
jurazm@lrs.lt Jurgis.Razma@lrs.lt
 
Artūras
SKARDŽIUS
 
Komiteto narys 2-412
 
2396648
 
Arturas.Skardzius@lrs.lt
 
Ekonomikos komiteto biuras
Rima
PETKŪNIENĖ 
Biuro vedėja 3-313
 
2396759
 
rima.petkuniene@lrs.lt
 
Raimonda
DANĖ 
Patarėja 3-308
 
2396754
 
raimonda.dane@lrs.lt
 
Rasa Ona
DUBURAITĖ 
Patarėja (ES) 3-310
 
2396756
 
rasa.duburaite@lrs.lt
 
Laura
JASIUKĖNIENĖ 
Patarėja 3-318
 
2396753
 
laura.jasiukeniene@lrs.lt
 
Irina
JURKŠUVIENĖ 
Patarėja 3-422
 
2396708
 
irina.jurksuviene@lrs.lt
 
Darius
ŠALTMERIS 
Patarėjas 3-309
 
2396757
 
darius.saltmeris@lrs.lt
 
Zita
JODKONIENĖ 
Padėjėja 3-316
 
2396758
 
zita.jodkoniene@lrs.lt
 
Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis
Tadas
LANGAITIS 
Pakomitečio pirmininkas 1-461
 
2396624
 
Tadas.Langaitis@lrs.lt
 
Mindaugas
BASTYS
 
Pakomitečio narys 1-107
 
2396722
 
Mindaugas.Bastys@lrs.lt
 
Eugenijus
GENTVILAS
 
Pakomitečio narys 3-217
 
2396311
 
Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt
 
Dainius
KREIVYS
 
Pakomitečio narys 1-460
 
2396605
 
Dainius.Kreivys@lrs.lt
 
Virgilijus
PODERYS 
Pakomitečio narys 3-312
 
2396732
 
Virgilijus.Poderys@lrs.lt
 
Artūras
SKARDŽIUS
 
Pakomitečio narys 2-412
 
2396648
 
Arturas.Skardzius@lrs.lt
 

© Seimo kanceliarija

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=8965&p_k=1&p_a=6&p_pad_id=8&p_kade_id=7