Darbo partijos frakcija 

 Vardas, pavardėPareigos
Virginija
BALTRAITIENĖ
Frakcijos seniūno pirmoji pavaduotoja: 2008-11-18–2008-11-19
Frakcijos narė: 2008-11-20–2012-11-16
Saulius
BUCEVIČIUS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Valentinas
BUKAUSKAS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2008-11-19
Frakcijos seniūno pavaduotojas: 2008-11-20–2009-06-10
Frakcijos seniūno pirmasis pavaduotojas: 2009-06-11–2012-11-16
Kęstutis
DAUKŠYS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Vytautas
GAPŠYS
Frakcijos seniūno pavaduotojas: 2008-11-18–2008-11-19
Frakcijos seniūno pirmasis pavaduotojas: 2008-11-20–2009-06-10
Frakcijos seniūnas: 2009-06-11–2012-11-16
Vydas
GEDVILAS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Loreta
GRAUŽINIENĖ
Frakcijos narė: 2008-11-18–2012-11-16
Jonas
KONDROTAS
Frakcijos narys: 2011-04-19–2012-11-16
Dangutė
MIKUTIENĖ
Frakcijos narė: 2008-11-18–2012-11-16
Jonas
PINSKUS
Frakcijos narys: 2009-07-07–2011-04-12
Viktor
USPASKICH
Frakcijos seniūnas: 2008-11-18–2009-06-10
Frakcijos narys: 2009-06-11–2009-06-15
Mečislovas
ZASČIURINSKAS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16



© Seimo kanceliarija

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=8965&p_k=1