Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas 

EN

Darbo faksas:  2396489
Padalinio el. p.: vrsavkt@lrs.lt, vvsk@lrs.lt

 Vardas, pavardėPareigosRūmai,
kab.
Tel. Nr.El. paštas
Valentinas
BUKAUSKAS
 
Komiteto pirmininkas 3-708
 
2396728
 
Valentinas.Bukauskas@lrs.lt
 
Milda
PETRAUSKIENĖ
 
Komiteto pirmininko pavaduotoja 3-713
 
2396827
 
Milda.Petrauskiene@lrs.lt
 
Virginija
BALTRAITIENĖ
 
Komiteto narė 3-701
 
2396719
 
Virginija.Baltraitiene@lrs.lt
 
Agnė
BILOTAITĖ
 
Komiteto narė 3-203
 
2396629
 
Agne.Bilotaite@lrs.lt
 
Eugenijus
GENTVILAS
 
Komiteto narys 3-215
 
2396311
 
Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt
 
Petras
GRAŽULIS
 
Komiteto narys 1-124
 
2396638
 
Petras.Grazulis@lrs.lt pegraz@lrs.lt
 
Vanda
KRAVČIONOK
 
Komiteto narė 3-425
 
2396675
 
Vanda.Kravcionok@lrs.lt
 
Vincė Vaidevutė
MARGEVIČIENĖ
 
Komiteto narė 3-711
 
2396705
 
Vince.Margeviciene@lrs.lt
 
Albinas
MITRULEVIČIUS
 
Komiteto narys 3-707
 
2396680
 
Albinas.Mitrulevicius@lrs.lt
 
Algis
STRELČIŪNAS
 
Komiteto narys 3-521
 
2396608
 
Algis.Strelciunas@lrs.lt
 
Povilas
URBŠYS
 
Komiteto narys 1-120
 
2396621
 
Povilas.Urbsys@lrs.lt
 
Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto biuras
Lina
MILONAITĖ 
Biuro vedėja 3-702
 
2396805
 
lina.milonaite@lrs.lt
 
Algirdas
ASTRAUSKAS 
Patarėjas 3-702
 
2396803
 
algirdas.astrauskas@lrs.lt
 
Rasa
MAČIULYTĖ 
Patarėja 3-704
 
2396907
 
rasa.maciulyte@lrs.lt
 
Jurgita
MARCINKUTĖ 
Patarėja (ES) 3-712
 
2396804
 
jurgita.marcinkute@lrs.lt
 
Monika
URMONIENĖ 
Patarėja 3-705
 
2396836
 
monika.urmoniene@lrs.lt
 
Genovaitė
JASAITIENĖ 
Padėjėja 3-710
 
2396806
 
genovaite.jasaitiene@lrs.lt
 
Bronius
KLEPONIS 
Konsultantas 
 

 

 
Monika
BIEKŠIENĖ 
Sekretorė 3-709
 
2396807
 
monika.bieksiene@lrs.lt
 

© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄNAUJIENOSRODYKLĖKONTAKTAIPAIEŠKASVETAINĖS ŽEMĖLAPISSVEČIŲ KNYGA

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=8934&p_k=1