Sveikatos reikalų komitetas 


Darbo faksas:  2396449
Padalinio el. p.: sveikrkt@lrs.lt

 Vardas, pavardėPareigosRūmai,
kab.
Tel. Nr.El. paštas
Remigijus
ŽEMAITAITIS
 
Komiteto pirmininko pavaduotojas 1-124
 
2396972
 
Remigijus.Zemaitaitis@lrs.lt
 
Irena
DEGUTIENĖ
 
Komiteto narė 1-314
 
2396651
 
Irena.Degutiene@lrs.lt irdegu@lrs.lt
 
Antanas
MATULAS
 
Komiteto narys 3-621
 
2396671
 
Antanas.Matulas@lrs.lt
 
Irina
ROZOVA
 
Komiteto narė 3-423
 
2396665
 
Irina.Rozova@lrs.lt
 
Sveikatos reikalų komiteto biuras
Jolanta
BANDZIENĖ 
Biuro vedėja 3-605
 
2396784
 
jolanta.bandziene@lrs.lt
 
Kristina
CIVILKIENĖ 
Patarėja 3-620
 
2396897
 
kristina.civilkiene@lrs.lt
 
Rasa
GRICIŪTĖ 
Patarėja 3-607
 
2396885
 
rasa.griciute@lrs.lt
 
Egidijus
JANKAUSKAS 
Patarėjas 3-518
 
2396785
 
egidijus.jankauskas@lrs.lt
 
Brigita
SESICKIENĖ 
Patarėja (ES) 3-607
 
2396886
 
brigita.sesickiene@lrs.lt
 
Simona
ŠIMONIENĖ 
Padėjėja 3-615
 
2396786
 
simona.simoniene@lrs.lt
 
Indrė
ŽUKAUSKAITĖ 
Padėjėja 3-615
 
2396780
 
indre.zukauskaite@lrs.lt
 
Sveikatos tausojimo ir stiprinimo reikalų pakomitetis
Algimantas
KIRKUTIS 
Pakomitečio pirmininkas 2-438
 
2396334
 
Algimantas.Kirkutis@lrs.lt
 
Irena
DEGUTIENĖ
 
Pakomitečio narė 1-314
 
2396651
 
Irena.Degutiene@lrs.lt irdegu@lrs.lt
 
Laimutė
MATKEVIČIENĖ 
Pakomitečio narė 3-507
 
2396684
 
Laimute.Matkeviciene@lrs.lt
 
Antanas
VINKUS 
Pakomitečio narys 2-118
 
2396720
 
Antanas.Vinkus@lrs.lt
 
Remigijus
ŽEMAITAITIS
 
Pakomitečio narys 1-124
 
2396972
 
Remigijus.Zemaitaitis@lrs.lt
 

© Seimo kanceliarija

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=8896&p_k=1