Seimo nariai 

EN
Vytautas GAPŠYS
 
2012—2016 m. kadencijos Seimo narys
Vytautas GAPŠYS

 
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį)

Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-08-07
Išrinktas pagal sąrašą,
iškėlė Darbo partija
  
 
Pareigos
 
  • Seimo Pirmininko pirmasis pavaduotojas (nuo 2012-11-17 iki 2013-10-03)
  • Seimo valdyba, Seimo Pirmininko pirmasis pavaduotojas (nuo 2012-12-04 iki 2013-10-03)
  • Seimo valdyba, Seimo Pirmininko pavaduotojas (nuo 2012-11-17 iki 2012-12-03)
Seimo komitetuoseSeimo komisijoseSeimo frakcijose
Istorija
 
Buvo išrinktas į 2008—2012 Seimą.
 
Aktyvumas
 
Komandiruotės
 

Biografija

 

 

Gimimo data

1982 m. sausio 25 d.

Gimimo vieta

Kėdainiai, Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

 

 

2004–2006

Mykolo Romerio universitetas, tarptautinės teisės magistras

2003

Studijos pagal Erasmus programą, Gento universitetas, Belgija

2000–2004

Mykolo Romerio universitetas, teisės bakalauras

1988–2000

Kėdainių „Atžalyno“ vidurinė mokykla

 

 

Darbo patirtis

 

 

 

2008

Jaunimo organizacija „Darbas“, projektų vadovas, valdybos narys

2007–2008

UAB „Epasas.lt“, projektų vadovas

2003–2005

Jaunimo organizacija „Darbas“, pirmininkas

 

 

Politinė karjera

 

 

Darbo partijos narys

 

 

Nuo 2012

Lietuvos Respublikos Seimo narys

 

Darbo partijos frakcija, narys

 

 

 

Seimo valdyba, Seimo Pirmininko pirmasis pavaduotojas

 

Teisės ir teisėtvarkos komitetas, narys

 

Seniūnų sueiga, narys

 

Seimo delegacija Tarpparlamentinėje Sąjungoje, narys

2008–2012

Lietuvos Respublikos Seimo narys

 

Seimo opozicijos lyderis

 

Seimo valdyba, narys

 

Seniūnų sueiga, narys

 

Teisės ir teisėtvarkos komitetas, narys

 

Europos reikalų komitetas, narys

 

Peticijų komisija, narys

Nuo 2008

Darbo partijos taryba, narys

2006–2007

Darbo partijos pirmininko pavaduotojas

 

Darbo partijos atsakingasis sekretorius

2004–2008

Europos demokratų partijos taryba, narys

2004–2005

Darbo partijos frakcijos seniūno referentas Europos Sąjungos klausimais

2004

Darbo partijos pirmininko padėjėjas

 

Kita

Veiklos sritys: tarptautinė teisė, politika

Kalbos: lietuvių (gimtoji), anglų

Pomėgiai: fotografija, skaitymas, ekstremalus sportas

 

Šeima

Vedęs, turi sūnų

 
© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄNAUJIENOSRODYKLĖKONTAKTAIPAIEŠKASVETAINĖS ŽEMĖLAPISSVEČIŲ KNYGA

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=8801&p_k=1&p_a=5&p_asm_id=47932&p_kade_id=7