Parlamentinė grupė "Už tradicinę šeimą" 

EN
 Vardas, pavardėPareigos
Mantas
ADOMĖNAS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Vilija
ALEKNAITĖ ABRAMIKIENĖ
Narė: 2011-10-14–2012-11-16
Arvydas
ANUŠAUSKAS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Petras
AUŠTREVIČIUS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Audronius
AŽUBALIS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Vaidotas
BACEVIČIUS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Dailis Alfonsas
BARAKAUSKAS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Mindaugas
BASTYS
Narys: 2011-11-11–2012-11-16
Rima
BAŠKIENĖ
Pirmininko pavaduotoja: 2011-10-14–2012-11-16
Asta
BAUKUTĖ
Narė: 2011-10-14–2012-11-16
Antanas
BAURA
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Danutė
BEKINTIENĖ
Narė: 2011-10-14–2012-11-16
Agnė
BILOTAITĖ
Narė: 2011-10-19–2012-11-16
Vytautas
BOGUŠIS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Bronius
BRADAUSKAS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Saulius
BUCEVIČIUS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Valentinas
BUKAUSKAS
Narys: 2011-11-11–2012-11-16
Andrius
BURBA
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Vida Marija
ČIGRIEJIENĖ
Narė: 2011-10-14–2012-11-16
Rimantas Jonas
DAGYS
Pirmininko pavaduotojas: 2011-10-14–2012-11-16
Kęstutis
DAUKŠYS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Julius
DAUTARTAS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Algimantas
DUMBRAVA
Pirmininko pavaduotojas: 2011-10-14–2012-11-16
Arimantas
DUMČIUS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Vytautas
GALVONAS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Vytautas
GAPŠYS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Stanislovas
GIEDRAITIS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Loreta
GRAUŽINIENĖ
Narė: 2011-10-14–2012-11-16
Petras
GRAŽULIS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Jonas
JAGMINAS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Donatas
JANKAUSKAS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Edmundas
JONYLA
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Rasa
JUKNEVIČIENĖ
Narė: 2011-10-19–2012-11-16
Jonas
JUOZAPAITIS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Evaldas
JURKEVIČIUS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Algis
KAZULĖNAS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Egidijus
KLUMBYS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Kęstas
KOMSKIS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Jonas
KONDROTAS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Andrius
KUBILIUS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Rytas
KUPČINSKAS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Vytautas
KURPUVESAS
Pirmininko pavaduotojas: 2011-10-14–2012-11-16
Kazimieras
KUZMINSKAS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Evaldas
LEMENTAUSKAS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Jonas
LIESYS
Pirmininko pavaduotojas: 2011-10-14–2012-11-16
Petras
LUOMANAS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Michal
MACKEVIČ
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Vincė Vaidevutė
MARGEVIČIENĖ
Narė: 2011-10-14–2012-11-16
Kęstutis
MASIULIS
Narys: 2011-11-11–2012-11-16
Antanas
MATULAS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Vitas
MATUZAS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Valentinas
MAZURONIS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Andrius
MAZURONIS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Dangutė
MIKUTIENĖ
Narė: 2011-10-14–2012-11-16
Jaroslav
NARKEVIČ
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Gediminas
NAVAITIS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Bronius
PAUŽA
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Saulius
PEČELIŪNAS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Almantas
PETKUS
Narys: 2011-11-11–2012-11-16
Edmundas
PUPINIS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Auksutė
RAMANAUSKAITĖ-SKOKAUSKIENĖ
Narė: 2011-10-14–2012-11-16
Konstantas
RAMELIS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Jonas
RAMONAS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Jurgis
RAZMA
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Rimas Antanas
RUČYS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Rūta
RUTKELYTĖ
Narė: 2011-10-14–2012-11-16
Liudvikas
SABUTIS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Aleksandr
SACHARUK
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Algimantas
SALAMAKINAS
Narys: 2011-11-11–2012-11-16
Paulius
SAUDARGAS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Valerijus
SIMULIK
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Rimantas
SINKEVIČIUS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Rimantas
SMETONA
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Gintaras
SONGAILA
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Aurelija
STANCIKIENĖ
Narė: 2011-10-14–2012-11-16
Česlovas Vytautas
STANKEVIČIUS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Kazys
STARKEVIČIUS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Valentinas
STUNDYS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Stasys
ŠEDBARAS
Pirmininkas: 2011-10-14–2012-11-16
Žilvinas
ŠILGALIS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Jonas
ŠIMĖNAS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Leonard
TALMONT
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Dalia
TEIŠERSKYTĖ
Pirmininko pavaduotoja: 2011-10-14–2012-11-16
Kazimieras
UOKA
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Justinas
URBANAVIČIUS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Ingrida
VALINSKIENĖ
Narė: 2011-10-14–2012-11-16
Valdemaras
VALKIŪNAS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Mantas
VARAŠKA
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Egidijus
VAREIKIS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Julius
VESELKA
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Arvydas
VIDŽIŪNAS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Mečislovas
ZASČIURINSKAS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Emanuelis
ZINGERIS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Agnė
ZUOKIENĖ
Narė: 2011-11-11–2012-11-16
Edvardas
ŽAKARIS
Pirmininko pavaduotojas: 2011-10-14–2012-11-16
Pranas
ŽEIMYS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Remigijus
ŽEMAITAITIS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16
Vidmantas
ŽIEMELIS
Narys: 2011-10-14–2012-11-16



© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄNAUJIENOSRODYKLĖKONTAKTAIPAIEŠKASVETAINĖS ŽEMĖLAPISSVEČIŲ KNYGA

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=8162&p_k=1