Metro idėjos paramos parlamentinė grupė 

EN
 Vardas, pavardėPareigos
Mantas
ADOMĖNAS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Vilija
ALEKNAITĖ ABRAMIKIENĖ
Narė: 2011-10-05–2012-11-16
Vytenis Povilas
ANDRIUKAITIS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Dailis Alfonsas
BARAKAUSKAS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Rima
BAŠKIENĖ
Narė: 2011-04-19–2012-11-16
Antanas
BAURA
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Danutė
BEKINTIENĖ
Narė: 2011-04-19–2012-11-16
Agnė
BILOTAITĖ
Narė: 2011-04-19–2012-11-16
Dainius
BUDRYS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Andrius
BURBA
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Vida Marija
ČIGRIEJIENĖ
Narė: 2011-04-19–2012-11-16
Kęstutis
DAUKŠYS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Julius
DAUTARTAS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Laimontas
DINIUS
Narys: 2011-10-05–2012-11-16
Arimantas
DUMČIUS
Narys: 2011-10-05–2012-11-16
Vytautas
GALVONAS
Pirmininko pavaduotojas: 2011-04-19–2012-11-16
Vytautas
GAPŠYS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Vydas
GEDVILAS
Narys: 2011-10-19–2012-11-16
Petras
GRAŽULIS
Narys: 2011-10-05–2012-11-16
Evaldas
JURKEVIČIUS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Algis
KAZULĖNAS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Ligitas
KERNAGIS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Gediminas
KIRKILAS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Kęstas
KOMSKIS
Narys: 2011-10-05–2012-11-16
Jonas
KONDROTAS
Narys: 2011-10-19–2012-11-16
Vytautas
KURPUVESAS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Kazimieras
KUZMINSKAS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Jonas
LIESYS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Petras
LUOMANAS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Eligijus
MASIULIS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Kęstutis
MASIULIS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Valentinas
MAZURONIS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Andrius
MAZURONIS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Donalda
MEIŽELYTĖ
Pirmininko pavaduotoja: 2011-04-19–2012-11-16
Artūras
MELIANAS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Dangutė
MIKUTIENĖ
Narė: 2011-04-19–2012-11-16
Juozas
OLEKAS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Saulius
PEČELIŪNAS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Edmundas
PUPINIS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Auksutė
RAMANAUSKAITĖ-SKOKAUSKIENĖ
Narė: 2011-04-19–2012-11-16
Konstantas
RAMELIS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Jonas
RAMONAS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Rimas Antanas
RUČYS
Narys: 2011-10-05–2012-11-16
Rūta
RUTKELYTĖ
Narė: 2011-04-19–2012-11-16
Julius
SABATAUSKAS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Liudvikas
SABUTIS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Aleksandr
SACHARUK
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Paulius
SAUDARGAS
Pirmininkas: 2011-04-19–2012-11-16
Valerijus
SIMULIK
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Rimantas
SINKEVIČIUS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Algirdas
SYSAS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Gintaras
SONGAILA
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Jonas
STANEVIČIUS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Gintaras
STEPONAVIČIUS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Saulius
STOMA
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Valentinas
STUNDYS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Stasys
ŠEDBARAS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Andrius
ŠEDŽIUS
Narys: 2011-10-05–2012-11-16
Jonas
ŠIMĖNAS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Erikas
TAMAŠAUSKAS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Kazimieras
UOKA
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Justinas
URBANAVIČIUS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Zita
UŽLYTĖ
Narė: 2011-04-19–2012-11-16
Ingrida
VALINSKIENĖ
Narė: 2011-04-19–2012-11-16
Ona
VALIUKEVIČIŪTĖ
Narė: 2011-10-05–2012-11-16
Mantas
VARAŠKA
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Egidijus
VAREIKIS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Arvydas
VIDŽIŪNAS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Pranas
ŽEIMYS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Remigijus
ŽEMAITAITIS
Narys: 2011-10-05–2012-11-16
Vidmantas
ŽIEMELIS
Narys: 2011-04-19–2012-11-16
Rokas
ŽILINSKAS
Narys: 2011-10-05–2012-11-16



© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄNAUJIENOSRODYKLĖKONTAKTAIPAIEŠKASVETAINĖS ŽEMĖLAPISSVEČIŲ KNYGA

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=7959&p_k=1