Etikos ir procedūrų komisija 

 Vardas, pavardėPareigos
Vaidotas
BACEVIČIUS
Komisijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Rima
BAŠKIENĖ
Komisijos narė: 2012-06-30–2012-11-16
Vytautas
BOGUŠIS
Komisijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Vida Marija
ČIGRIEJIENĖ
Komisijos narė: 2008-11-18–2008-11-24
Komisijos pirmininko pavaduotoja: 2008-11-25–2012-11-16
Julius
DAUTARTAS
Komisijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Vytautas
GRUBLIAUSKAS
Komisijos narys: 2010-11-16–2011-04-11
Jonas
JUOZAPAITIS
Komisijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Egidijus
KLUMBYS
Komisijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Vytautas
KURPUVESAS
Komisijos narys: 2008-11-18–2010-11-15
Donalda
MEIŽELYTĖ
Komisijos narė: 2010-11-16–2012-04-11
Antanas
NEDZINSKAS
Komisijos narys: 2009-09-24–2012-11-16
Konstantas
RAMELIS
Komisijos narys: 2008-11-18–2012-04-11
Rūta
RUTKELYTĖ
Komisijos narė: 2008-11-20–2012-11-16
Algimantas
SALAMAKINAS
Komisijos narys: 2008-11-18–2008-11-24
Komisijos pirmininkas: 2008-11-25–2012-11-16
Dalia
TEIŠERSKYTĖ
Komisijos narė: 2008-11-18–2010-11-15
Komisijos narė: 2011-04-21–2012-11-16
Zita
UŽLYTĖ
Komisijos narė: 2012-04-12–2012-11-16
Ona
VALIUKEVIČIŪTĖ
Komisijos narė: 2009-02-12–2012-11-16
Mantas
VARAŠKA
Komisijos narys: 2008-11-18–2009-09-23
Mečislovas
ZASČIURINSKAS
Komisijos narys: 2008-11-18–2012-11-16

© Seimo kanceliarija

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6166&p_k=1