Socialinių reikalų ir darbo komitetas 

EN
 Vardas, pavardėPareigos
Rima
BAŠKIENĖ
Komiteto narė: 2008-11-18–2012-11-16
Asta
BAUKUTĖ
Komiteto narė: 2008-11-18–2008-12-10
Vilija
BLINKEVIČIŪTĖ
Komiteto narė: 2008-11-18–2009-06-28
Rimantas Jonas
DAGYS
Komiteto narys: 2009-07-21–2012-11-16
Irena
DEGUTIENĖ
Komiteto narė: 2008-11-18–2009-09-21
Laimontas
DINIUS
Komiteto narys: 2010-03-30–2012-11-16
Algimantas
DUMBRAVA
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Donatas
JANKAUSKAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2008-11-19
Komiteto pirmininkas: 2008-11-20–2009-07-22
Komiteto narys: 2009-07-23–2012-11-16
Edmundas
JONYLA
Komiteto narys: 2009-07-09–2012-11-16
Petras
LUOMANAS
Komiteto narys: 2009-05-12–2009-07-20
Vincė Vaidevutė
MARGEVIČIENĖ
Komiteto narė: 2008-11-18–2012-11-16
Artūras
MELIANAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2008-11-19
Komiteto pirmininko pavaduotojas: 2008-11-20–2012-05-09
Komiteto narys: 2012-05-10–2012-11-16
Rūta
RUTKELYTĖ
Komiteto narė: 2008-12-11–2009-05-11
Algirdas
SYSAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Ingrida
VALINSKIENĖ
Komiteto narė: 2008-11-18–2012-11-16
Arvydas
VIDŽIŪNAS
Komiteto narys: 2009-11-05–2012-11-16
Mečislovas
ZASČIURINSKAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16


Socialinių reikalų ir darbo komiteto veiklos kryptys:

1) svarstyti ir teikti pasiūlymus dėl valstybės šeimos ir socialinės politikos formavimo;

2) svarstyti Vyriausybės pateiktą tvirtinti Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžeto projektą ir teikti išvadas Seime svarstant kartu su Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto projektu;

3) atlikti bendrąją nuolatinę Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžeto vykdymo kontrolę;

4) rengti įstatymų ir kitų teisės aktų projektus bei pasiūlymus šeimos politikos, socialinės apsaugos ir darbo klausimais;

5) rengti ir teikti išvadas dėl įstatymų, turinčių įtakos gyventojų realioms pajamoms, socialiniam aprūpinimui ir gyvenimo lygiui;

6) rengti paramą šeimai, gyventojų užimtumą, darbo santykius, socialinę rūpybą, apsirūpinimą butais reglamentuojančių įstatymų projektus ir teikti išvadas dėl tokių įstatymų, kitų aktų, perduotų komitetui nagrinėti, projektų;

7) koordinuoti suinteresuotų valstybės institucijų ir kitų organizacijų darbą rengiant įstatymų projektus komiteto kompetencijai priklausančiais klausimais;

8) atlikti socialinės apsaugos institucijų parlamentinę kontrolę, teikti pasiūlymus ir rekomendacijas dėl jų veiklos pagerinimo.

 

Lietuvos Respublikos Seimo Statutas, 64 straipsnis



Darbotvarkės
Apie posėdžius
Parlamentinė kontrolė
Renginiai
Darbo planai
Aktualijos
Teisės aktų projektų svarstymas


© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄNAUJIENOSRODYKLĖKONTAKTAIPAIEŠKASVETAINĖS ŽEMĖLAPISSVEČIŲ KNYGA

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6144&p_k=1