Tarpparlamentinių ryšių su Korėjos Respublika grupė 

 Vardas, pavardėPareigos
Vaidotas
BACEVIČIUS
Pirmininkas: 2009-01-20–2012-11-16
Bronius
BRADAUSKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Andrius
BURBA
Narys: 2011-11-10–2012-11-16
Kęstutis
GLAVECKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Loreta
GRAUŽINIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Rasa
JUKNEVIČIENĖ
Pirmininko pavaduotoja: 2009-01-20–2012-11-16
Jonas
LIESYS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Kęstutis
MASIULIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vitas
MATUZAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Donalda
MEIŽELYTĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Artūras
MELIANAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Rimas Antanas
RUČYS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Rūta
RUTKELYTĖ
Narė: 2011-06-28–2012-11-16
Saulius
STOMA
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Žilvinas
ŠILGALIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Valdemaras
VALKIŪNAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Egidijus
VAREIKIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Mečislovas
ZASČIURINSKAS
Pirmininko pavaduotojas: 2009-01-20–2012-11-16
Pranas
ŽEIMYS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16

© Seimo kanceliarija

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6113&p_k=1&p_a=7&p_seim_n_gr_id=63&p_kade_id=6