Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė 

 Vardas, pavardėPareigos
Remigijus
AČAS
Narys: 2009-01-20–2011-04-09
Vincas
BABILIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vaidotas
BACEVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Zigmantas
BALČYTIS
Narys: 2009-01-20–2009-06-28
Danutė
BEKINTIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Vytautas
BOGUŠIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Bronius
BRADAUSKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Saulius
BUCEVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Dainius
BUDRYS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Valentinas
BUKAUSKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Andrius
BURBA
Narys: 2011-11-10–2012-11-16
Algirdas
BUTKEVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Rimantas Jonas
DAGYS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Kęstutis
DAUKŠYS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Julius
DAUTARTAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Audrius
ENDZINAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vytautas
GALVONAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vydas
GEDVILAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Stanislovas
GIEDRAITIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Kęstutis
GLAVECKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Petras
GRAŽULIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Jonas
JAGMINAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Donatas
JANKAUSKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Jonas
JUOZAPAITIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Evaldas
JURKEVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Algis
KAŠĖTA
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Algis
KAZULĖNAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Ligitas
KERNAGIS
Narys: 2009-07-23–2012-11-16
Egidijus
KLUMBYS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Kęstas
KOMSKIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Jonas
KONDROTAS
Narys: 2011-06-13–2012-11-16
Dalia
KUODYTĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Petras
LUOMANAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Eligijus
MASIULIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Kęstutis
MASIULIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Antanas
MATULAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vitas
MATUZAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Jaroslav
NARKEVIČ
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Gediminas
NAVAITIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Juozas
PALIONIS
Narys: 2009-01-20–2011-10-21
Bronius
PAUŽA
Pirmininko pavaduotojas: 2009-01-20–2012-11-16
Jonas
PINSKUS
Narys: 2009-07-23–2011-04-12
Edmundas
PUPINIS
Pirmininkas: 2009-01-20–2012-11-16
Konstantas
RAMELIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Algis
RIMAS
Narys: 2009-01-20–2010-08-09
Rūta
RUTKELYTĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Julius
SABATAUSKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Rimantas
SINKEVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Aurelija
STANCIKIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Jonas
STANEVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Kazys
STARKEVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Arūnė
STIRBLYTĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Andrius
ŠEDŽIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Irena
ŠIAULIENĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Žilvinas
ŠILGALIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Jonas
ŠIMĖNAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Valdemar
TOMAŠEVSKI
Narys: 2009-01-20–2009-06-21
Justinas
URBANAVIČIUS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Viktor
USPASKICH
Narys: 2009-01-20–2009-06-15
Egidijus
VAREIKIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Birutė
VĖSAITĖ
Narė: 2009-01-20–2012-11-16
Julius
VESELKA
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Mečislovas
ZASČIURINSKAS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Emanuelis
ZINGERIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Edvardas
ŽAKARIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Pranas
ŽEIMYS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16
Vidmantas
ŽIEMELIS
Narys: 2009-01-20–2012-11-16

© Seimo kanceliarija

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6113&p_k=1&p_a=7&p_seim_n_gr_id=35&p_kade_id=6