Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė 

 Vardas, pavardėPareigos
Mantas
ADOMĖNAS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Vilija
ALEKNAITĖ ABRAMIKIENĖ
Narė: 2009-02-12–2012-11-16
Vaidotas
BACEVIČIUS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Danutė
BEKINTIENĖ
Narė: 2009-02-12–2012-11-16
Bronius
BRADAUSKAS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Dainius
BUDRYS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Algis
ČAPLIKAS
Narys: 2010-03-25–2012-11-16
Rimantas Jonas
DAGYS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Kęstutis
DAUKŠYS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Julius
DAUTARTAS
Narys: 2010-11-26–2012-11-16
Irena
DEGUTIENĖ
Narė: 2009-02-12–2012-11-16
Arimantas
DUMČIUS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Algis
KAZULĖNAS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Ligitas
KERNAGIS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Kazimieras
KUZMINSKAS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Arminas
LYDEKA
Pirmininko pavaduotojas: 2009-02-12–2012-11-16
Jonas
LIESYS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Petras
LUOMANAS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Kęstutis
MASIULIS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Vitas
MATUZAS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Gediminas
NAVAITIS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Edmundas
PUPINIS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Konstantas
RAMELIS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Rimas Antanas
RUČYS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Rūta
RUTKELYTĖ
Pirmininko pavaduotoja: 2009-02-12–2012-11-16
Saulius
STOMA
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Valentinas
STUNDYS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Raimondas
ŠUKYS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Valdemaras
VALKIŪNAS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Mantas
VARAŠKA
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Egidijus
VAREIKIS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16
Emanuelis
ZINGERIS
Pirmininkas: 2009-02-12–2012-11-16
Pranas
ŽEIMYS
Narys: 2009-02-12–2012-11-16

© Seimo kanceliarija

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6113&p_k=1&p_a=7&p_seim_n_gr_id=30&p_kade_id=6