Antikorupcijos komisija 

 Vardas, pavardėPareigos
Vincas
BABILIUS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Agnė
BILOTAITĖ
Komisijos narė: 2008-12-02–2008-12-03
Komisijos pirmininko pavaduotoja: 2008-12-04–2012-11-16
Bronius
BRADAUSKAS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Saulius
BUCEVIČIUS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Rimantas Jonas
DAGYS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Stanislovas
GIEDRAITIS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Petras
GRAŽULIS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Edmundas
JONYLA
Komisijos narys: 2010-09-14–2012-11-16
Ligitas
KERNAGIS
Komisijos pirmininkas: 2011-12-15–2012-11-16
Kęstas
KOMSKIS
Komisijos narys: 2008-12-02–2008-12-03
Komisijos pirmininkas: 2008-12-04–2011-12-14
Komisijos narys: 2011-12-15–2012-11-16
Naglis
PUTEIKIS
Komisijos narys: 2011-09-20–2012-11-16
Jurgis
RAZMA
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Algis
RIMAS
Komisijos narys: 2008-12-02–2010-08-09
Aurelija
STANCIKIENĖ
Komisijos narė: 2008-12-02–2012-11-16
Jonas
STANEVIČIUS
Komisijos narys: 2008-12-02–2011-11-23
Žilvinas
ŠILGALIS
Komisijos narys: 2009-12-22–2012-11-16
Erikas
TAMAŠAUSKAS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Valdemaras
VALKIŪNAS
Komisijos narys: 2010-06-15–2012-11-16
Artūras
ZUOKAS
Komisijos narys: 2008-12-02–2009-11-30
Pranas
ŽEIMYS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16

© Seimo kanceliarija

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6113&p_k=1&p_a=6&p_pad_id=9&p_kade_id=6