Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisija 

 Vardas, pavardėPareigos
Arvydas
ANUŠAUSKAS
Komisijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Kęstutis
DAUKŠYS
Komisijos narys: 2008-11-18–2008-11-19
Dalia
KUODYTĖ
Komisijos narė: 2008-11-18–2008-11-24
Komisijos pirmininko pavaduotoja: 2008-11-25–2012-11-16
Vitas
MATUZAS
Komisijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Valentinas
MAZURONIS
Komisijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Artūras
MELIANAS
Komisijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Juozas
OLEKAS
Komisijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Konstantas
RAMELIS
Komisijos pirmininkas: 2011-12-22–2012-11-16
Aleksandr
SACHARUK
Komisijos narys: 2008-11-20–2008-11-24
Komisijos pirmininkas: 2008-11-25–2010-11-15
Komisijos narys: 2010-11-16–2011-12-14

© Seimo kanceliarija

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6113&p_k=1&p_a=6&p_pad_id=872&p_kade_id=6