Peticijų komisija 

 Vardas, pavardėPareigos
Danutė
BEKINTIENĖ
Komisijos narė: 2008-11-18–2008-11-24
Komisijos pirmininkė: 2008-11-25–2012-11-16
Vytautas
GAPŠYS
Komisijos narys: 2008-11-18–2011-04-20
Edmundas
JONYLA
Komisijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Jonas
KONDROTAS
Komisijos narys: 2011-04-21–2012-11-16
Antanas
NEDZINSKAS
Komisijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Milda
PETRAUSKIENĖ
Komisijos narė: 2008-11-18–2012-11-16
Gintaras
SONGAILA
Komisijos narys: 2008-11-18–2011-09-14
Raimondas
ŠUKYS
Komisijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Justinas
URBANAVIČIUS
Komisijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Ona
VALIUKEVIČIŪTĖ
Komisijos narė: 2008-11-18–2008-12-03
Komisijos pirmininko pavaduotoja: 2008-12-04–2012-11-16
Pranas
ŽEIMYS
Komisijos narys: 2011-09-20–2012-11-16

© Seimo kanceliarija

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6113&p_k=1&p_a=6&p_pad_id=784&p_kade_id=6