Europos reikalų komitetas 

 Vardas, pavardėPareigos
Vilija
ALEKNAITĖ ABRAMIKIENĖ
Komiteto narė: 2008-11-18–2012-11-16
Vytenis Povilas
ANDRIUKAITIS
Komiteto narys: 2008-11-18–2008-11-24
Komiteto pirmininko pavaduotojas: 2008-11-25–2012-11-16
Petras
AUŠTREVIČIUS
Komiteto narys: 2008-11-18–2008-11-24
Komiteto pirmininko pavaduotojas: 2008-11-25–2012-11-16
Audronius
AŽUBALIS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Dailis Alfonsas
BARAKAUSKAS
Komiteto narys: 2008-11-20–2008-11-24
Komiteto pirmininko pavaduotojas: 2008-11-25–2012-11-16
Vytautas
GAPŠYS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Vydas
GEDVILAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2008-11-24
Komiteto pirmininko pavaduotojas: 2008-11-25–2012-11-16
Ligitas
KERNAGIS
Komiteto narys: 2008-11-18–2010-03-29
Gediminas
KIRKILAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Arminas
LYDEKA
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Petras
LUOMANAS
Komiteto narys: 2010-03-30–2012-11-16
Michal
MACKEVIČ
Komiteto narys: 2008-11-18–2010-03-29
Vitas
MATUZAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2010-10-13
Andrius
MAZURONIS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Marija Aušrinė
PAVILIONIENĖ
Komiteto narė: 2009-08-01–2012-11-16
Edmundas
PUPINIS
Komiteto narys: 2008-11-18–2010-03-29
Rimas Antanas
RUČYS
Komiteto narys: 2008-11-18–2009-03-16
Rūta
RUTKELYTĖ
Komiteto narė: 2009-07-09–2010-03-29
Paulius
SAUDARGAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Valerijus
SIMULIK
Komiteto narys: 2009-03-17–2010-03-29
Algirdas
SYSAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2009-07-08
Gintaras
SONGAILA
Komiteto narys: 2010-10-14–2012-11-16
Aurelija
STANCIKIENĖ
Komiteto narė: 2010-03-30–2010-11-03
Jonas
STANEVIČIUS
Komiteto narys: 2008-11-18–2010-03-29
Česlovas Vytautas
STANKEVIČIUS
Komiteto narys: 2008-11-18–2008-11-19
Komiteto pirmininkas: 2008-11-20–2012-11-16
Andrius
ŠEDŽIUS
Komiteto narys: 2008-11-18–2009-03-16
Erikas
TAMAŠAUSKAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2010-11-15
Arūnas
VALINSKAS
Komiteto narys: 2010-03-30–2011-06-15
Valdemaras
VALKIŪNAS
Komiteto narys: 2010-03-30–2012-11-16
Egidijus
VAREIKIS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Birutė
VĖSAITĖ
Komiteto narė: 2009-08-01–2012-11-16
Emanuelis
ZINGERIS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Agnė
ZUOKIENĖ
Komiteto narė: 2010-03-30–2012-11-16
Rokas
ŽILINSKAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16

© Seimo kanceliarija

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6113&p_k=1&p_a=6&p_pad_id=591&p_kade_id=6