Jaunimo ir sporto reikalų komisija 

 Vardas, pavardėPareigos
Mindaugas
BASTYS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Asta
BAUKUTĖ
Komisijos narė: 2008-12-02–2010-11-03
Laimontas
DINIUS
Komisijos narys: 2011-04-21–2012-11-16
Vydas
GEDVILAS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Vytautas
GRUBLIAUSKAS
Komisijos narys: 2008-12-02–2011-04-11
Linas
KARALIUS
Komisijos narys: 2008-12-02–2008-12-03
Komisijos pirmininko pavaduotojas: 2008-12-04–2010-11-11
Algis
KAZULĖNAS
Komisijos narys: 2011-04-21–2012-11-16
Rytas
KUPČINSKAS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Jonas
LIESYS
Komisijos narys: 2011-04-21–2011-10-10
Komisijos pirmininkas: 2011-10-11–2012-11-16
Vitas
MATUZAS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Andrius
MAZURONIS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Donalda
MEIŽELYTĖ
Komisijos narė: 2010-11-04–2012-11-16
Juozas
PALIONIS
Komisijos narys: 2008-12-02–2011-10-17
Edmundas
PUPINIS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Rimas Antanas
RUČYS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Algimantas
SALAMAKINAS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Paulius
SAUDARGAS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Valerijus
SIMULIK
Komisijos narys: 2008-12-02–2010-11-03
Komisijos narys: 2011-11-15–2012-11-16
Žilvinas
ŠILGALIS
Komisijos narys: 2008-12-02–2008-12-03
Komisijos pirmininkas: 2008-12-04–2011-10-10
Komisijos narys: 2011-10-11–2012-11-16
Valdemaras
VALKIŪNAS
Komisijos narys: 2010-11-04–2012-11-16
Arvydas
VIDŽIŪNAS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16

© Seimo kanceliarija

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6113&p_k=1&p_a=6&p_pad_id=585&p_kade_id=6