Sveikatos reikalų komitetas 

 Vardas, pavardėPareigos
Algis
ČAPLIKAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Vida Marija
ČIGRIEJIENĖ
Komiteto narė: 2008-11-18–2012-11-16
Arimantas
DUMČIUS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Jonas
JUOZAPAITIS
Komiteto narys: 2008-11-18–2008-11-24
Komiteto pirmininko pavaduotojas: 2008-11-25–2012-11-16
Linas
KARALIUS
Komiteto narys: 2008-11-18–2010-11-11
Michal
MACKEVIČ
Komiteto narys: 2008-11-20–2009-12-16
Antanas
MATULAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2008-11-19
Komiteto pirmininkas: 2008-11-20–2012-11-16
Dangutė
MIKUTIENĖ
Komiteto narė: 2008-11-18–2012-11-16
Gediminas
NAVAITIS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Rimas Antanas
RUČYS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Valerijus
SIMULIK
Komiteto narys: 2008-11-18–2008-11-19
Agnė
ZUOKIENĖ
Komiteto narė: 2009-12-17–2012-11-16

© Seimo kanceliarija

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6113&p_k=1&p_a=6&p_pad_id=582&p_kade_id=6