Biudžeto ir finansų komitetas 

 Vardas, pavardėPareigos
Remigijus
AČAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2011-04-09
Saulius
BUCEVIČIUS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Algirdas
BUTKEVIČIUS
Komiteto narys: 2008-11-18–2008-11-19
Komiteto pirmininko pavaduotojas: 2008-11-20–2009-07-13
Komiteto narys: 2009-07-14–2012-11-16
Rimantas Jonas
DAGYS
Komiteto narys: 2008-11-18–2009-07-20
Vytautas
GALVONAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Kęstutis
GLAVECKAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2008-11-19
Komiteto pirmininkas: 2008-11-20–2012-11-16
Rytas
KUPČINSKAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Petras
LUOMANAS
Komiteto narys: 2009-08-01–2012-11-16
Vitas
MATUZAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2008-11-19
Komiteto pirmininko pavaduotojas: 2008-11-20–2012-11-16
Juozas
PALIONIS
Komiteto narys: 2008-11-18–2009-07-13
Komiteto pirmininko pavaduotojas: 2009-07-14–2011-10-17
Jurgis
RAZMA
Komiteto narys: 2010-11-04–2012-11-16
Algimantas
SALAMAKINAS
Komiteto narys: 2011-11-08–2012-11-16
Arūnė
STIRBLYTĖ
Komiteto narė: 2008-11-18–2012-11-16
Žilvinas
ŠILGALIS
Komiteto narys: 2008-11-18–2011-12-14
Komiteto pirmininko pavaduotojas: 2011-12-15–2012-11-16
Pranas
ŽEIMYS
Komiteto narys: 2008-11-18–2010-03-29

© Seimo kanceliarija

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6113&p_k=1&p_a=6&p_pad_id=5&p_kade_id=6