Mišri Seimo narių grupė 

 Vardas, pavardėPareigos
Rima
BAŠKIENĖ
Frakcijos narė: 2008-11-18–2009-09-09
Frakcijos seniūnė: 2009-09-10–2010-09-13
Frakcijos narė: 2010-09-14–2012-11-16
Asta
BAUKUTĖ
Frakcijos narė: 2010-09-21–2012-11-16
Antanas
BAURA
Frakcijos seniūnas: 2008-11-18–2009-09-09
Frakcijos narys: 2009-09-10–2012-11-16
Jonas
JAGMINAS
Frakcijos narys: 2011-03-17–2012-11-16
Jonas
KONDROTAS
Frakcijos narys: 2011-04-14–2011-04-18
Vytautas
KURPUVESAS
Frakcijos narys: 2012-06-21–2012-11-16
Evaldas
LEMENTAUSKAS
Frakcijos narys: 2011-04-14–2012-11-16
Arminas
LYDEKA
Frakcijos narys: 2010-09-21–2010-09-22
Michal
MACKEVIČ
Frakcijos narys: 2008-11-18–2008-11-19
Jaroslav
NARKEVIČ
Frakcijos narys: 2008-11-18–2008-11-19
Gediminas
NAVAITIS
Frakcijos narys: 2012-06-21–2012-11-16
Naglis
PUTEIKIS
Frakcijos narys: 2011-09-10–2011-09-12
Konstantas
RAMELIS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2010-09-13
Frakcijos seniūnas: 2010-09-14–2011-09-21
Frakcijos seniūno pavaduotojas: 2011-09-22–2012-11-16
Valerijus
SIMULIK
Frakcijos narys: 2008-11-18–2009-05-05
Frakcijos narys: 2009-09-22–2010-11-29
Gintaras
SONGAILA
Frakcijos narys: 2011-09-10–2012-11-16
Aurelija
STANCIKIENĖ
Frakcijos narė: 2012-06-07–2012-11-16
Saulius
STOMA
Frakcijos narys: 2012-06-26–2012-11-16
Andrius
ŠEDŽIUS
Frakcijos narys: 2010-09-15–2012-11-16
Žilvinas
ŠILGALIS
Frakcijos narys: 2010-07-02–2012-11-16
Valdemar
TOMAŠEVSKI
Frakcijos seniūno pavaduotojas: 2008-11-18–2008-11-20
Kazimieras
UOKA
Frakcijos narys: 2011-09-10–2012-11-16
Valdemaras
VALKIŪNAS
Frakcijos narys: 2010-03-30–2010-07-01
Frakcijos narys: 2012-06-30–2012-11-16
Mantas
VARAŠKA
Frakcijos narys: 2012-04-19–2012-11-16
Agnė
ZUOKIENĖ
Frakcijos narė: 2009-12-09–2011-05-25
Frakcijos seniūno pavaduotoja: 2011-05-26–2011-09-21
Frakcijos seniūnė: 2011-09-22–2012-11-16
Rokas
ŽILINSKAS
Frakcijos narys: 2011-04-19–2011-06-22

© Seimo kanceliarija

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6113&p_k=1&p_a=6&p_pad_id=47&p_kade_id=6