Teisės ir teisėtvarkos komitetas 

 Vardas, pavardėPareigos
Laimontas
DINIUS
Komiteto narys: 2008-11-18–2010-03-29
Vytautas
GAPŠYS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Petras
GRAŽULIS
Komiteto narys: 2008-11-18–2009-12-16
Edmundas
JONYLA
Komiteto narys: 2008-11-18–2009-07-08
Konstantas
RAMELIS
Komiteto narys: 2009-07-09–2012-11-16
Rūta
RUTKELYTĖ
Komiteto narė: 2010-03-30–2011-03-14
Julius
SABATAUSKAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2008-11-19
Komiteto pirmininko pavaduotojas: 2008-11-20–2012-11-16
Paulius
SAUDARGAS
Komiteto narys: 2011-03-15–2012-11-16
Česlovas Vytautas
STANKEVIČIUS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Gintaras
STEPONAVIČIUS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Stasys
ŠEDBARAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2008-11-19
Komiteto pirmininkas: 2008-11-20–2012-11-16
Raimondas
ŠUKYS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Remigijus
ŽEMAITAITIS
Komiteto narys: 2009-12-17–2012-11-16
Vidmantas
ŽIEMELIS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16

© Seimo kanceliarija

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6113&p_k=1&p_a=6&p_pad_id=45&p_kade_id=6