Užsienio reikalų komitetas 

 Vardas, pavardėPareigos
Mantas
ADOMĖNAS
Komiteto narys: 2011-12-22–2012-11-16
Vilija
ALEKNAITĖ ABRAMIKIENĖ
Komiteto narė: 2008-11-18–2012-11-16
Vytenis Povilas
ANDRIUKAITIS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Petras
AUŠTREVIČIUS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Audronius
AŽUBALIS
Komiteto narys: 2008-11-18–2008-11-19
Komiteto pirmininkas: 2008-11-20–2010-02-10
Dailis Alfonsas
BARAKAUSKAS
Komiteto narys: 2008-11-20–2012-11-16
Kęstutis
DAUKŠYS
Komiteto narys: 2008-11-18–2009-07-09
Justinas
KAROSAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2008-11-19
Komiteto pirmininko pavaduotojas: 2008-11-20–2012-06-06
Michal
MACKEVIČ
Komiteto narys: 2009-12-17–2012-11-16
Rūta
RUTKELYTĖ
Komiteto narė: 2011-06-16–2011-12-21
Saulius
STOMA
Komiteto narys: 2008-11-18–2009-11-04
Andrius
ŠEDŽIUS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Arūnas
VALINSKAS
Komiteto narys: 2009-09-22–2011-04-20
Egidijus
VAREIKIS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Emanuelis
ZINGERIS
Komiteto narys: 2008-11-18–2010-02-10
Komiteto pirmininkas: 2010-02-11–2012-11-16
Rokas
ŽILINSKAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-06-04

© Seimo kanceliarija

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6113&p_k=1&p_a=6&p_pad_id=44&p_kade_id=6