Seimo valdyba 

 Vardas, pavardėPareigos
Virginija
BALTRAITIENĖ
Seimo Pirmininko pavaduotoja: 2008-11-18–2012-11-16
Algirdas
BUTKEVIČIUS
Seimo opozicijos lyderis: 2010-09-21–2011-03-16
Seimo opozicijos lyderis: 2012-03-13–2012-09-10
Algis
ČAPLIKAS
Seimo Pirmininko pavaduotojas: 2011-04-21–2012-11-16
Irena
DEGUTIENĖ
Seimo Pirmininko pavaduotoja: 2008-11-18–2008-11-19
Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja: 2008-11-20–2009-09-16
Seimo Pirmininkė: 2009-09-17–2012-11-16
Vytautas
GAPŠYS
Seimo opozicijos lyderis: 2010-03-10–2010-09-20
Seimo opozicijos lyderis: 2011-03-17–2011-09-19
Seimo opozicijos lyderis: 2012-09-11–2012-11-16
Česlovas
JURŠĖNAS
Seimo Pirmininko pavaduotojas: 2009-09-24–2012-11-16
Algis
KAŠĖTA
Seimo Pirmininko pavaduotojas: 2008-11-18–2011-06-22
Gediminas
KIRKILAS
Seimo opozicijos lyderis: 2008-12-09–2009-06-17
Valentinas
MAZURONIS
Seimo opozicijos lyderis: 2009-06-18–2010-03-09
Seimo opozicijos lyderis: 2011-09-20–2012-03-12
Česlovas Vytautas
STANKEVIČIUS
Seimo Pirmininko pavaduotojas: 2008-11-18–2012-11-16
Raimondas
ŠUKYS
Seimo Pirmininko pavaduotojas: 2008-11-18–2009-09-23
Seimo Pirmininko pirmasis pavaduotojas: 2009-09-24–2010-03-10
Erikas
TAMAŠAUSKAS
Seimo Pirmininko pavaduotojas: 2011-11-10–2012-11-16
Arūnas
VALINSKAS
Seimo Pirmininkas: 2008-11-18–2009-09-16

© Seimo kanceliarija

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6113&p_k=1&p_a=6&p_pad_id=35&p_kade_id=6