Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas 

 Vardas, pavardėPareigos
Danutė
BEKINTIENĖ
Komiteto narė: 2008-11-18–2012-11-16
Valentinas
BUKAUSKAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Evaldas
JURKEVIČIUS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Algis
KAZULĖNAS
Komiteto narys: 2010-03-30–2012-11-16
Kęstas
KOMSKIS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Vytautas
KURPUVESAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2008-11-19
Komiteto pirmininkas: 2008-11-20–2012-11-16
Albinas
MITRULEVIČIUS
Komiteto narys: 2011-03-15–2012-11-16
Milda
PETRAUSKIENĖ
Komiteto narė: 2008-11-18–2010-09-20
Komiteto pirmininko pavaduotoja: 2010-09-21–2012-11-16
Algis
RIMAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2008-11-24
Komiteto pirmininko pavaduotojas: 2008-11-25–2010-08-09
Liudvikas
SABUTIS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Leonard
TALMONT
Komiteto narys: 2009-12-17–2012-11-16
Erikas
TAMAŠAUSKAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Artūras
ZUOKAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2009-11-30

© Seimo kanceliarija

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6113&p_k=1&p_a=6&p_pad_id=25&p_kade_id=6