Kaimo reikalų komitetas 

 Vardas, pavardėPareigos
Antanas
BAURA
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Jonas
JAGMINAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Ligitas
KERNAGIS
Komiteto narys: 2008-11-18–2010-03-29
Jonas
KONDROTAS
Komiteto narys: 2011-04-21–2012-11-16
Petras
LUOMANAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2009-05-11
Bronius
PAUŽA
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Edmundas
PUPINIS
Komiteto narys: 2008-11-18–2008-11-19
Komiteto pirmininkas: 2008-11-20–2012-11-16
Jonas
RAMONAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2010-03-29
Rūta
RUTKELYTĖ
Komiteto narė: 2009-05-12–2010-03-29
Komiteto narė: 2011-12-22–2012-11-16
Jonas
STANEVIČIUS
Komiteto narys: 2008-11-18–2008-11-19
Komiteto pirmininko pavaduotojas: 2008-11-20–2012-11-16
Kazys
STARKEVIČIUS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Pranas
ŽEIMYS
Komiteto narys: 2010-03-30–2011-12-21

© Seimo kanceliarija

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6113&p_k=1&p_a=6&p_pad_id=2&p_kade_id=6