Atominės energetikos komisija 

 Vardas, pavardėPareigos
Audronius
AŽUBALIS
Komisijos narys: 2008-12-02–2011-03-16
Antanas
BAURA
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Agnė
BILOTAITĖ
Komisijos narė: 2011-03-17–2012-11-16
Dainius
BUDRYS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Kęstutis
DAUKŠYS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Algimantas
DUMBRAVA
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Audrius
ENDZINAS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Donatas
JANKAUSKAS
Komisijos narys: 2008-12-02–2011-03-16
Kazimieras
KUZMINSKAS
Komisijos narys: 2011-03-17–2012-11-16
Kęstutis
MASIULIS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Vitas
MATUZAS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Juozas
PALIONIS
Komisijos narys: 2008-12-02–2011-10-17
Rimantas
SINKEVIČIUS
Komisijos narys: 2008-12-02–2008-12-03
Komisijos pirmininko pavaduotojas: 2008-12-04–2012-11-16
Andrius
ŠEDŽIUS
Komisijos narys: 2009-03-17–2012-11-16
Jonas
ŠIMĖNAS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Valdemaras
VALKIŪNAS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Birutė
VĖSAITĖ
Komisijos narė: 2008-12-02–2009-03-16
Komisijos narė: 2011-11-15–2012-11-16
Julius
VESELKA
Komisijos narys: 2008-12-02–2009-09-23
Rokas
ŽILINSKAS
Komisijos narys: 2008-12-02–2008-12-03
Komisijos pirmininkas: 2008-12-04–2012-11-16

© Seimo kanceliarija

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6113&p_k=1&p_a=6&p_pad_id=1025&p_kade_id=6