Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija 

 Vardas, pavardėPareigos
Mantas
ADOMĖNAS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Vilija
ALEKNAITĖ ABRAMIKIENĖ
Frakcijos narė: 2008-11-18–2012-11-16
Arvydas
ANUŠAUSKAS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Audronius
AŽUBALIS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Vaidotas
BACEVIČIUS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2011-04-11
Frakcijos seniūno pavaduotojas: 2011-04-12–2012-11-16
Danutė
BEKINTIENĖ
Frakcijos narė: 2008-11-18–2012-11-16
Agnė
BILOTAITĖ
Frakcijos narė: 2008-11-18–2012-11-16
Vida Marija
ČIGRIEJIENĖ
Frakcijos narė: 2008-11-18–2012-11-16
Rimantas Jonas
DAGYS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Julius
DAUTARTAS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Irena
DEGUTIENĖ
Frakcijos narė: 2008-11-18–2012-11-16
Arimantas
DUMČIUS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Donatas
JANKAUSKAS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Rasa
JUKNEVIČIENĖ
Frakcijos narė: 2008-11-18–2012-11-16
Evaldas
JURKEVIČIUS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Algis
KAZULĖNAS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Andrius
KUBILIUS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Rytas
KUPČINSKAS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Kazimieras
KUZMINSKAS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Petras
LUOMANAS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Vincė Vaidevutė
MARGEVIČIENĖ
Frakcijos narė: 2008-11-18–2010-01-20
Frakcijos seniūno pavaduotoja: 2010-01-21–2012-11-16
Kęstutis
MASIULIS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2010-03-17
Frakcijos seniūno pavaduotojas: 2010-03-18–2012-11-16
Antanas
MATULAS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Vitas
MATUZAS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Saulius
PEČELIŪNAS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Edmundas
PUPINIS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Naglis
PUTEIKIS
Frakcijos narys: 2011-09-13–2012-11-16
Auksutė
RAMANAUSKAITĖ-SKOKAUSKIENĖ
Frakcijos narė: 2008-11-18–2012-11-16
Jurgis
RAZMA
Frakcijos seniūnas: 2008-11-18–2012-11-16
Rūta
RUTKELYTĖ
Frakcijos narė: 2008-11-20–2012-11-16
Liudvikas
SABUTIS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Paulius
SAUDARGAS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2011-04-11
Frakcijos seniūno pavaduotojas: 2011-04-12–2012-11-16
Gintaras
SONGAILA
Frakcijos narys: 2008-11-18–2011-09-09
Aurelija
STANCIKIENĖ
Frakcijos narė: 2008-11-18–2012-06-06
Česlovas Vytautas
STANKEVIČIUS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Kazys
STARKEVIČIUS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Saulius
STOMA
Frakcijos narys: 2009-09-24–2012-06-25
Valentinas
STUNDYS
Frakcijos seniūno pavaduotojas: 2008-11-18–2012-11-16
Stasys
ŠEDBARAS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Jonas
ŠIMĖNAS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Kazimieras
UOKA
Frakcijos narys: 2008-11-18–2011-09-09
Justinas
URBANAVIČIUS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Mantas
VARAŠKA
Frakcijos narys: 2011-03-10–2012-04-18
Egidijus
VAREIKIS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Arvydas
VIDŽIŪNAS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2008-12-10
Frakcijos seniūno pavaduotojas: 2008-12-11–2010-01-20
Frakcijos narys: 2010-01-21–2011-04-11
Frakcijos seniūno pavaduotojas: 2011-04-12–2012-11-16
Emanuelis
ZINGERIS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Pranas
ŽEIMYS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2012-11-16
Vidmantas
ŽIEMELIS
Frakcijos narys: 2008-11-18–2010-03-15
Rokas
ŽILINSKAS
Frakcijos narys: 2011-06-23–2012-11-16

© Seimo kanceliarija

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6113&p_k=1&p_a=6&p_pad_id=1022&p_kade_id=6