Seimo nariai 

EN
Arūnas VALINSKAS
 
2008—2012 m. kadencijos Seimo narys
Arūnas VALINSKAS

 
Seimo narys nuo 2008-11-17 iki 2012-11-16
Išrinktas pagal sąrašą,
iškėlė Tautos prisikėlimo partija
Kandidato puslapis
  
 
Pareigos
 
  • Seimo Pirmininkas (nuo 2008-11-17 iki 2009-09-15)
  • Seimo valdyba, Seimo Pirmininkas (nuo 2008-11-18 iki 2009-09-16)
Seimo komitetuoseSeimo frakcijose
Komandiruotės
 

Biografija

 

Gimė 1966 m. lapkričio 28 d. Lazdijuose.

1984 m. aukso medaliu baigė Vilniaus 12-ąją vidurinę mokyklą (dabar – Vilniaus Baltupių vidurinė mokykla). Buvo pirmasis šios mokyklos aukso medalininkas.

2002 m. baigė Vilniaus universiteto Teisės fakultetą ir įgijo teisės mokslų magistro laipsnį.

Televizijos ir radijo laidų, koncertų vedėjas, populiarių televizijos programų autorius, prodiuseris ir kūrėjas: „Taip ir Ne“, „Šeši nuliai – milijonas“, realybės šou „Kelias į žvaigždes“, „Žodžių mūšis“, „Vakarėlis Jums“, „Dviračio šou“ bendraautoris.

Lietuviškos muzikos festivalio „Nida“ organizatorius. Pirmojo pasaulyje grožio konkurso „Mis nelaisvė“ sumanytojas ir rengėjas. Kartu su grupe „Dviratis“ yra surengęs apie 1 000 koncertų.

Iš viso dalyvavo daugiau nei 2 500 renginių, koncertų ir viktorinų, radijo ir televizijos programų. Scenoje ir televizijoje praleido dvidešimt dvejus metus.

2008 m. gegužės 25 d. su bendraminčiais įsteigė Tautos prisikėlimo partiją. Šešiolika jos atstovų po tais pačiais metais spalio 12 ir 26 dienomis vykusių parlamento rinkimų buvo išrinkti į Lietuvos Respublikos Seimą. Lapkričio 17 d. A. Valinskas buvo išrinktas Seimo Pirmininku. 2009 m. rugsėjo 15 d. buvo atstatydintas iš Seimo Pirmininko pareigų.

Tautos prisikėlimo partijos pirmininkas.

 

Pomėgiai – žūklė, buriavimas.

Moka rusų ir anglų kalbas.

Žmona Ingrida taip pat yra Seimo narė.

Augina du sūnus – Arūną ir Šarūną.

 
© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄNAUJIENOSRODYKLĖKONTAKTAIPAIEŠKASVETAINĖS ŽEMĖLAPISSVEČIŲ KNYGA

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6113&p_k=1&p_a=5&p_asm_id=53919&p_kade_id=6