Seimo nariai 

EN
Erikas TAMAŠAUSKAS
 
2008—2012 m. kadencijos Seimo narys
Erikas TAMAŠAUSKAS

 
Seimo narys nuo 2008-11-17 iki 2012-11-16
Išrinktas pagal sąrašą,
iškėlė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Kandidato puslapis
  
 
Pareigos
 
  • Seimo Pirmininko pavaduotojas (nuo 2011-11-08 iki 2012-11-16)
  • Seimo valdyba, Seimo Pirmininko pavaduotojas (nuo 2011-11-10 iki 2012-11-16)
Seimo komitetuoseSeimo komisijoseSeimo frakcijose
Komandiruotės
 

Biografija

 
Gimė 1957 m. rugpjūčio 31 d. Vilniuje tarnautojų šeimoje.

Užaugo Kaune, baigė Kauno 4-ąją vidurinę mokyklą (dabar – S. Dariaus ir S. Girėno gimnazija), laisvalaikiu lankė fechtavimą.

Baigęs mokyklą, studijavo Kauno medicinos institute (dabar – Kauno medicinos universitetas), o nuo 2002 m. – Kauno technologijos universiteto Ekonomikos ir vadybos fakultete.

1979–1982 m. dirbo Kauno radijo gamyklos Eksperimentiniame konstrukcijos biure.

1982–1988 m. – Sraigtasparnių remonto gamykloje.

1988–1992 m. – Fizikinių ir techninių energijos problemų sprendimo institute.

1992–1997 m. – televizijos „Kaunas plius“ direktorius.

1997–2000 m. – UAB „Status quo“ direktorius.

2000–2008 m. – Kauno miesto savivaldybės tarybos narys. Nuo 2001 m. vasario mėn. iki 2002 m. gegužės mėn. buvo Kauno miesto meras. 2003–2007 m. – Kauno miesto mero pavaduotojas. Nuo 2000 m. dvejus metus vadovavo Lietuvos delegacijai Vietos ir regionų valdžių kongrese prie Europos Parlamento.

1990–1991 m. priklausė Lietuvos savanoriams ir saugojo Televizijos centrą, Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo rūmus. Kaune 1990 m. lapkričio 23 d. dalyvavo pirmajame Lietuvos savanorių kariniame parade, skirtame Lietuvos kariuomenės dienai paminėti.

Į politiką atėjo 1998 m. 2002 m. tapo Lietuvos liberalų sąjungos nariu. Nuo 2003 m. – Liberalų ir centro sąjungos narys. Nuo 2006 m. – Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kauno skyriaus pirmininko pavaduotojas, Kauno skyriaus prezidiumo ir tarybos narys. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio tarybos narys.

Dalyvauja visuomeninėje veikloje. Yra Kauno medžiotojų sąjungos valdybos narys.

 

Pomėgiai – knygos, medžioklė, golfas.

Moka anglų ir rusų kalbas.

Vedęs.

Turi sūnų Daną ir dukrą Eriką.

 
© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄNAUJIENOSRODYKLĖKONTAKTAIPAIEŠKASVETAINĖS ŽEMĖLAPISSVEČIŲ KNYGA

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6113&p_k=1&p_a=5&p_asm_id=53913&p_kade_id=6