Seimo nariai 

EN
Remigijus AČAS
 
2008—2012 m. kadencijos Seimo narys
Remigijus AČAS

 
Seimo narys nuo 2008-11-17 iki 2011-04-09
Išrinktas pagal sąrašą,
iškėlė Partija Tvarka ir teisingumas
Kandidato puslapis
  
 
Pareigos
 
Seimo komitetuoseSeimo komisijoseSeimo frakcijose
Istorija
 
Buvo išrinktas į 2004—2008 Seimą.
 
Komandiruotės
 

Biografija

 
Gimė 1962 m. gruodžio 27 d. Rietave.

1981 m. baigė Kėdainių 4-ąją vidurinę mokyklą (dabar – Mikalojaus Daukšos pagrindinė mokykla).

1981–1986 m. studijavo Lietuvos žemės ūkio akademijos Mechanizacijos fakultete (dabar – Lietuvos žemės ūkio universiteto Žemės ūkio inžinerijos fakultetas) ir įgijo inžinieriaus mechaniko specialybę.

2003–2006 m. studijavo Mykolo Romerio universiteto Strateginio valdymo ir politikos fakultete, įgijo teisės ir valdymo magistro laipsnį.

1989–1991 m. – Raseinių remonto ir techninio aptarnavimo įmonės skyriaus viršininkas.

1991–1993 m. – Raseinių valstybinės tiekimo įmonės direktoriaus pavaduotojas.

1993–1995 m. – akcinės bendrovės „Cerara“ rinkotyros direktorius.

1995–1997 m. – Lietuvos ir Rusijos uždarosios akcinės bendrovės „Agrorema“ direktorius.

1997–2002 m. – Lietuvos ir Vengrijos uždarosios akcinės bendrovės „Vianrė“ direktorius.

2003 m. vasario 26 d. – lapkričio 13 d. – Lietuvos Respublikos Prezidento patarėjas nacionalinio saugumo klausimais, patarėjų grupės vadovas.

2004–2008 m. – IX Seimo narys, išrinktas daugiamandatėje rinkimų apygardoje pagal Rolando Pakso koalicijos „Už tvarką ir teisingumą“ sąrašą. Seime dirbo Audito komitete (2005–2006 m. – pirmininko pavaduotojas), Etikos ir procedūrų komisijoje (2006–2008 m.), ėjo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“(1) seniūno pavaduotojo pareigas (2005–2008 m.).

2000–2002 m. buvo Lietuvos liberalų sąjungos narys, šios sąjungos Rasei­nių skyriaus pirmininkas. Nuo 2002 m. – Liberalų demokratų partijos (dabar – partija „Tvarka ir teisingumas“) narys, 2002–2003 m. – pirmininko pavaduotojas,  2003–2004 m. – atsakingasis sekretorius. Nuo 2003 m. – partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininko pavaduotojas, Raseinių skyriaus  pirmininkas.

2001–2002 m. buvo Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos Raseinių skyriaus pirmininkas.

 

Pomėgiai – medžioklė, turizmas, žvejyba, kaktusų auginimas ir kolekcionavimas.

Moka rusų kalbą, turi anglų kalbos pagrindus.

Žmona Vida – ekonomistė.

Dukra Eglė – Mykolo Romerio universiteto studentė, sūnus Irmantas – moksleivis.


 


(1) Nuo 2004-11-15 iki 2006-05-22 – Liberalų demokratų frakcija, nuo 2006-05-23 iki 2008-03-09 – frakcija „Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai)“, nuo 2008-03-10 iki 2008-11-16 – frakcija „Tvarka ir teisingumas“.

 
© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄNAUJIENOSRODYKLĖKONTAKTAIPAIEŠKASVETAINĖS ŽEMĖLAPISSVEČIŲ KNYGA

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6113&p_k=1&p_a=5&p_asm_id=47852&p_kade_id=6