Seimo nariai 

EN
Raimondas ŠUKYS
 
2008—2012 m. kadencijos Seimo narys
Raimondas ŠUKYS

 
Seimo narys nuo 2008-11-17 iki 2012-11-16
Išrinktas Fabijoniškių (Nr. 5) apygardoje
iškėlė Liberalų ir centro sąjunga
Kandidato puslapis
  
 
Pareigos
 
  • Seimo Pirmininko pirmasis pavaduotojas (nuo 2009-09-22 iki 2010-03-10)
  • Seimo Pirmininko pavaduotojas (nuo 2008-11-18 iki 2009-09-21)
  • Seimo valdyba, Seimo Pirmininko pirmasis pavaduotojas (nuo 2009-09-24 iki 2010-03-10)
  • Seimo valdyba, Seimo Pirmininko pavaduotojas (nuo 2008-11-18 iki 2009-09-23)
Seimo komitetuoseSeimo komisijoseSeimo frakcijose
Istorija
 
Buvo išrinktas į 2004—2008 Seimą.
Buvo išrinktas į 2000—2004 Seimą.
 
Komandiruotės
 

Biografija

 
Gimė 1966 m. spalio 27 d. Šiauliuose mokytojų šeimoje.

1984 m. baigė Šiaulių J. Janonio vidurinę mokyklą (dabar – J. Janonio gimnazija).

Tais pačiais metais įstojo į Vilniaus valstybinio universiteto (dabar – Vilniaus universitetas) Teisės fakultetą. 1985–1987 m. tarnavo sovietinėje armijoje. 1992 m. su pagyrimu baigė Vilniaus universitetą ir įgijo teisininko specialybę. 1996 m. Vilniaus universitete baigė doktorantūros studijas, mokslinių tyrinėjimų sritis – nuosavybės teisių atkūrimas, gynimas, apsauga.

1991–1992 m. dirbo teisininku dienraščio „Šiaulių kraštas“ redakcijoje, 1992–1994 m. – konsultacinėje bendrovėje „Verslo raktas“.

1992–2004 m. – Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Civilinės teisės ir civilinio proceso katedros asistentas, šiame fakultete skaitė paskaitas vartotojų teisių gynimo ir konkurencijos teisės temomis.

1993–1994 m. – Lietuvos demokratinės darbo partijos frakcijos Seime referentas.

1994–1997 m. dirbo Seimo Ekonominių nusikaltimų tyrimo komisijoje patarėju.

1998–1999 m. – uždarosios akcinės bendrovės „BNA grupė“ juristas konsultantas.

1999–2000 m. – Vyriausybės kanceliarijos Teisės ir teisėtvarkos departamento patarėjas civilinės teisės klausimais.

2000–2004 m. – VIII Seimo narys, išrinktas Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5. Iškėlė Lietuvos liberalų sąjunga. Seime dirbo Teisės ir teisėtvarkos komitete (2000–2001 m. – pirmininkas, 2001–2004 m. – pirmininko pavaduotojas).

2002–2003 m. – Vilniaus miesto tarybos narys.

2004–2008 m. – IX Seimo narys, išrinktas Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5. Iškėlė Liberalų ir centro sąjunga. Seime dirbo Teisės ir teisėtvarkos komitete (2004–2006 m. – pirmininko pavaduotojas), Antikorpucijos ir Konstitucijos komisijose.

2006–2007 m. – keturioliktosios (XXXV) Vyriausybės vidaus reikalų ministras.

Nuo 1997 m. – Lietuvos liberalų sąjungos narys, nuo 2003 m. – Liberalų ir centro sąjungos narys.

1997 m. buvo kandidato į Lietuvos Respublikos Prezidentus Valdo Adamkaus rinkimų štabo narys, 2004 m. – kandidato į Respublikos Prezidentus V. Adamkaus patikėtinis rinkimams.

Apdovanotas Lietuvos Respublikos ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro kryžiumi, Estijos Respublikos Marijos žemės kryžiaus 3-iojo laipsnio ordinu, Portugalijos Respublikos Princo Henrio Navigatoriaus ordino Didžiuoju kryžiumi.

 

Pomėgiai – darbas sode, literatūra, muzika, žvejyba.

Moka anglų, rusų kalbas.

Žmona Adelė.

Turi du vaikus: sūnų Mindaugą ir dukrą Moniką.

 
© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄNAUJIENOSRODYKLĖKONTAKTAIPAIEŠKASVETAINĖS ŽEMĖLAPISSVEČIŲ KNYGA

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6113&p_k=1&p_a=5&p_asm_id=23671&p_kade_id=6