Seimo nariai 

EN
Valentinas MAZURONIS
 
2008—2012 m. kadencijos Seimo narys
Valentinas MAZURONIS

 
Seimo narys nuo 2008-11-17 iki 2012-11-16
Išrinktas pagal sąrašą,
iškėlė Partija Tvarka ir teisingumas
Kandidato puslapis
  
 
Pareigos
 
  • Seimo opozicijos lyderis (nuo 2011-09-20 iki 2012-03-09)
  • Seimo opozicijos lyderis (nuo 2009-06-16 iki 2010-03-09)
  • Seimo valdyba, Seimo opozicijos lyderis (nuo 2011-09-20 iki 2012-03-12)
  • Seimo valdyba, Seimo opozicijos lyderis (nuo 2009-06-18 iki 2010-03-09)
Seimo komitetuoseSeimo komisijoseSeimo frakcijose
Istorija
 
Buvo išrinktas į 2004—2008 Seimą.
 
Komandiruotės
 

Biografija

 
Gimė 1953 m. lapkričio 18 d. Molėtuose.

1960–1971 m. mokėsi Utenos 1-ojoje vidurinėje mokykloje (dabar – „Saulės“ gimnazija).

1971–1976 m. studijavo Vilniaus valstybiniame dailės institute (dabar – Vilniaus dailės akademija) ir įgijo architekto specialybę.

1976–1977 m. tarnavo tarybinėje armijoje.

1978 m. dirbo Šiaulių televizorių gamykloje estetikos grupės vadovu.

1979–1991 m. – Komunalinio ūkio projektavimo instituto Šiaulių skyriaus architektas, grupės vadovas, projektų vadovas, skyriaus vyriausiasis architektas.

1991–2004 m. – individualiosios įmonės „Valentino Mazuronio projektavimo biuras“ savininkas, architektas.

1991–2002 m. – Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narys.

2004–2008 m. – IX Seimo narys, išrinktas daugiamandatėje rinkimų apygardoje pagal Rolando Pakso koalicijos „Už tvarką ir teisingumą“ sąrašą. Seime dirbo Aplinkos apsaugos ir Europos reikalų (2007–2008 m.) komitetuose, Regioninės plėtros komisijoje. Liberalų demokratų frakcijos(1) seniūnas.

2001 m. skilus Lietuvos liberalų sąjungai, tapo Liberalų demokratų partijos nariu, Liberalų demokratų partijos pirmininko pavaduotoju. 2002 m. išrinktas Liberalų demokratų partijos pirmininku. Šiuo metu yra partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininko pavaduotojas.

Lietuvos architektų sąjungos narys.

 

Moka anglų ir rusų kalbas.

Žmona Danutė – psichologė.

Turi du sūnus. Andrius (g. 1979 m.) baigė Vilniaus Gedimino technikos universiteto magistrantūros studijas, inžinierius statybininkas, šiuo metu – Seimo narys. Rokas (g. 1983 m.) baigė Vilniaus Gedimino technikos universiteto magistrantūros studijas, architektas.

 


(1) Nuo 2004-11-15 iki 2006-05-22 – Liberalų demokratų frakcija, nuo 2006-05-23 iki 2008-03-09 – frakcija „Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai)“, nuo 2008-03-10 iki 2008-11-16 – frakcija „Tvarka ir teisingumas“.

 
© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄNAUJIENOSRODYKLĖKONTAKTAIPAIEŠKASVETAINĖS ŽEMĖLAPISSVEČIŲ KNYGA

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6113&p_k=1&p_a=5&p_asm_id=23547&p_kade_id=6