Aplinkos apsaugos komitetas 

 Vardas, pavardėPareigos
Vincas
BABILIUS
Komiteto narys: 2008-11-18–2009-01-14
Komiteto pirmininko pavaduotojas: 2009-01-15–2012-11-16
Andrius
BURBA
Komiteto narys: 2010-11-23–2012-11-16
Stanislovas
GIEDRAITIS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Eligijus
MASIULIS
Komiteto narys: 2008-11-18–2010-11-22
Almantas
PETKUS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Jonas
PINSKUS
Komiteto narys: 2009-08-01–2011-04-12
Konstantas
RAMELIS
Komiteto narys: 2008-11-18–2009-07-08
Jonas
RAMONAS
Komiteto narys: 2010-03-30–2012-11-16
Algimantas
SALAMAKINAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2011-11-07
Aurelija
STANCIKIENĖ
Komiteto narė: 2008-11-18–2012-11-16
Jonas
ŠIMĖNAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2008-11-19
Komiteto pirmininkas: 2008-11-20–2012-06-29
Komiteto narys: 2012-06-30–2012-11-16
Justinas
URBANAVIČIUS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-06-29
Komiteto pirmininkas: 2012-06-30–2012-11-16

© Seimo kanceliarija

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=146&p_k=1