Informacinės visuomenės plėtros komitetas 

EN
 Vardas, pavardėPareigos
Mindaugas
BASTYS
Komiteto narys: 2008-11-20–2012-11-16
Vytautas
GRUBLIAUSKAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2008-11-19
Komiteto pirmininkas: 2008-11-20–2011-04-11
Ligitas
KERNAGIS
Komiteto narys: 2010-03-30–2012-11-16
Egidijus
KLUMBYS
Komiteto narys: 2008-11-18–2008-11-19
Komiteto pirmininko pavaduotojas: 2008-11-20–2012-11-16
Antanas
NEDZINSKAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Rūta
RUTKELYTĖ
Komiteto narė: 2011-03-15–2011-06-15
Paulius
SAUDARGAS
Komiteto narys: 2008-11-18–2011-03-14
Rimantas
SINKEVIČIUS
Komiteto narys: 2008-11-18–2008-11-19
Gintaras
SONGAILA
Komiteto narys: 2008-11-18–2012-11-16
Irena
ŠIAULIENĖ
Komiteto narė: 2008-11-18–2012-11-16
Arūnas
VALINSKAS
Komiteto narys: 2011-04-21–2011-04-27
Komiteto pirmininkas: 2011-04-28–2012-11-16

© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄNAUJIENOSRODYKLĖKONTAKTAIPAIEŠKASVETAINĖS ŽEMĖLAPISSVEČIŲ KNYGA

http://www.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=1012&p_k=1