Balsavimo rezultatai

Darbotvarkės klausimai
(svarstyti kartu)

  1. Valstybės ir savivaldybių turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo įstatymo Nr. VIII-729 23 straipsnio pakeitimo įstatymo projektas (Nr. XIIP-4846(2)); svarstymas
    (dokumento tekstas, susiję dokumentai)
    Pranešėjai: Naglis Puteikis Komiteto pirmininko pavaduotojas, Audito komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas Ričardas Juška Komiteto narys, Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas Valius Ąžuolas Komiteto narys, Biudžeto ir finansų komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas Virginijus Sinkevičius Komiteto pirmininkas, Ekonomikos komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas
  2. Centralizuotai valdomo valstybės turto valdytojo įstatymo Nr. XII-791 4 ir 5 straipsnių pakeitimo įstatymo projektas (Nr. XIIP-4847(2)); svarstymas
    (dokumento tekstas, susiję dokumentai)
    Pranešėjai: Virginijus Sinkevičius Komiteto pirmininkas, Ekonomikos komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas Naglis Puteikis Komiteto pirmininko pavaduotojas, Audito komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas Valius Ąžuolas Komiteto narys, Biudžeto ir finansų komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas Ričardas Juška Komiteto narys, Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas


Formuluotė: dėl pritarimo po svarstymo
Balsavimo laikas: 13:17:25
Užsiregistravo Seimo narių: 94140.
Balsavimo rezultatai: už - 87, prieš - 0, susilaikė - 7, pritarta.

Individualūs balsavimo rezultatai

 Seimo narys(-ė)   Frakcija      Prieš   Susil. 
 Ačienė Vida   LVŽSF   +       
 Adomėnas Mantas   TS-LKDF   +       
 Alekna Virgilijus   LSF          
 Andrikis Rimas   TTF          
 Anušauskas Arvydas   TS-LKDF   +       
 Armonaitė Aušrinė   LSF          
 Ažubalis Audronius   TS-LKDF   +       
 Ąžuolas Valius   LVŽSF          
 Bacvinka Kęstutis   LVŽSF   +       
 Bakas Vytautas   LVŽSF          
 Balsys Linas   MG          
 Bartkevičius Kęstutis   TTF   +       
 Bastys Mindaugas      +       
 Baškienė Rima   LVŽSF   +       
 Baublys Juozas   LSF         + 
 Bernatonis Juozas   LSDPF   +       
 Bilotaitė Agnė   TS-LKDF   +       
 Budbergytė Rasa   LSDPF   +       
 Bukauskas Valentinas   LSDPF   +       
 Burokienė Guoda   LVŽSF   +       
 Butkevičius Algirdas   LSDPF   +       
 Čimbaras Petras   LSDPF   +       
 Čmilytė-Nielsen Viktorija   LSF         + 
 Dagys Rimantas Jonas   TS-LKDF          
 Degutienė Irena   TS-LKDF   +       
 Dumbrava Algimantas   TTF   +       
 Džiugelis Justas   LVŽSF   +       
 Gaidžiūnas Aurimas   LVŽSF          
 Gailius Vitalijus   LSF         + 
 Gaižauskas Dainius   LVŽSF          
 Gelūnas Arūnas   LSF          
 Gentvilas Eugenijus   LSF          
 Gentvilas Simonas   LSF   +       
 Glaveckas Kęstutis   LSF         + 
 Gražulis Petras   TTF   +       
 Gumuliauskas Arūnas   LVŽSF   +       
 Imbrasas Juozas   TTF          
 Jakeliūnas Stasys   LVŽSF   +       
 Jarutis Jonas   LVŽSF   +       
 Jedinskij Zbignev   LLRA-KŠSF   +       
 Jovaiša Eugenijus   LVŽSF   +       
 Jovaiša Sergejus   TS-LKDF   +       
 Juknevičienė Rasa   TS-LKDF          
 Juozapaitis Vytautas   TS-LKDF   +       
 Juška Ričardas   LSF         + 
 Kamblevičius Vytautas   TTF   +       
 Kaminskas Darius   LVŽSF   +       
 Karbauskis Ramūnas   LVŽSF   +       
 Kasčiūnas Laurynas   TS-LKDF          
 Kepenis Dainius   LVŽSF   +       
 Kernagis Vytautas   TS-LKDF   +       
 Kindurys Gintautas   LVŽSF   +       
 Kirkilas Gediminas   LSDPF          
 Kirkutis Algimantas   LVŽSF          
 Kravčionok Vanda   LLRA-KŠSF          
 Kreivys Dainius   TS-LKDF          
 Kubilienė Asta   LVŽSF   +       
 Kubilius Andrius   TS-LKDF          
 Landsbergis Gabrielius   TS-LKDF          
 Langaitis Tadas   TS-LKDF   +       
 Liesys Jonas   LSF         + 
 Linkevičius Linas Antanas   LSDPF          
 Mackevič Michal   LLRA-KŠSF   +       
 Majauskas Mykolas   TS-LKDF   +       
 Maldeikienė Aušra   MG   +       
 Markauskas Bronius   LVŽSF          
 Martinėlis Raimundas   LVŽSF   +       
 Masiulis Kęstutis   TS-LKDF   +       
 Matelis Bronislovas   MG   +       
 Matkevičienė Laimutė   LVŽSF   +       
 Matulas Antanas   TS-LKDF          
 Mažeika Kęstutis   LVŽSF          
 Miliūtė Rūta   LVŽSF          
 Morkūnaitė-Mikulėnienė Radvilė   TS-LKDF   +       
 Narkevič Jaroslav   LLRA-KŠSF          
 Nausėda Alfredas Stasys   LVŽSF          
 Navickienė Monika   TS-LKDF   +       
 Nekrošius Arvydas   LVŽSF   +       
 Nevulis Petras   LVŽSF          
 Norkienė Aušrinė   LVŽSF   +       
 Olekas Juozas   LSDPF   +       
 Olševski Česlav   LLRA-KŠSF   +       
 Palionis Andrius   LSDPF   +       
 Papirtienė Aušra   LVŽSF   +       
 Pavilionis Žygimantas   TS-LKDF          
 Poderys Virgilijus   LVŽSF          
 Popovienė Raminta   LSDPF   +       
 Pranckietis Viktoras             
 Puidokas Mindaugas   LVŽSF          
 Pūkas Kęstutis   MG          
 Pupinis Edmundas   TS-LKDF   +       
 Puteikis Naglis   LVŽSF   +       
 Rastenis Vytautas   LVŽSF   +       
 Razma Jurgis   TS-LKDF   +       
 Rimkus Juozas   LVŽSF   +       
 Rinkevičius Viktoras   LVŽSF   +       
 Rozova Irina   LLRA-KŠSF   +       
 Sabatauskas Julius   LSDPF   +       
 Salamakinas Algimantas   LSDPF          
 Saudargas Paulius   TS-LKDF          
 Simulik Valerijus   LVŽSF          
 Sinkevičius Rimantas   LSDPF   +       
 Sinkevičius Virginijus   LVŽSF   +       
 Sysas Algirdas   LSDPF   +       
 Skaistė Gintarė   TS-LKDF   +       
 Skardžius Artūras   LSDPF   +       
 Skvernelis Saulius   LVŽSF          
 Smirnovas Kęstutis   LVŽSF   +       
 Stacevičius Lauras   LVŽSF          
 Stančikas Andriejus   LVŽSF   +       
 Staniuvienė Levutė   LVŽSF   +       
 Starkevičius Kazys   TS-LKDF          
 Steponavičius Gintaras   LSF          
 Streikus Zenonas   LVŽSF   +       
 Strelčiūnas Algis   TS-LKDF   +       
 Šakalienė Dovilė   LVŽSF   +       
 Šalaševičiūtė Rimantė   LSDPF   +       
 Šarknickas Robertas   LVŽSF   +       
 Šedbaras Stasys   TS-LKDF   +       
 Šiaulienė Irena   LSDPF   +       
 Šimas Audrys   LVŽSF          
 Šimonytė Ingrida   TS-LKDF   +       
 Širinskienė Agnė   LVŽSF   +       
 Talmont Leonard   LLRA-KŠSF   +       
 Tamašunienė Rita   LLRA-KŠSF          
 Tomilinas Tomas   LVŽSF   +       
 Tumėnas Stasys   LVŽSF   +       
 Urbšys Povilas   LVŽSF   +       
 Vaičekauskas Gintaras   LSF         + 
 Valiūnas Petras   LVŽSF   +       
 Vareikis Egidijus   LVŽSF   +       
 Varkalys Jonas   LSF          
 Varžgalys Juozas   LVŽSF   +       
 Vasiliauskas Gediminas   LVŽSF   +       
 Veryga Aurelijus   LVŽSF          
 Vingrienė Virginija   LVŽSF   +       
 Vinkus Antanas   LSDPF          
 Zingeris Emanuelis   TS-LKDF          
 Žemaitaitis Remigijus   TTF   +       
 Žilinskas Rokas   TS-LKDF   +