Balsavimo rezultatai

Darbotvarkės klausimai
(svarstyti kartu)

  1. Pirkimų, atliekamų vandentvarkos, energetikos, transporto ir pašto paslaugų srities perkančiųjų subjektų, įstatymo projektas (Nr. XIIP-3751(3)); svarstymas
    (dokumento tekstas, susiję dokumentai)
    Pranešėjai: Virginijus Sinkevičius Komiteto pirmininkas, Ekonomikos komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas Guoda Burokienė Komiteto narė, Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas Naglis Puteikis Komiteto pirmininko pavaduotojas, Audito komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas
  2. Civilinio proceso kodekso 1, 423(2), 423(3) ir 423(7) straipsnių pakeitimo įstatymo projektas (Nr. XIIP-3752(3)); svarstymas
    (dokumento tekstas, susiję dokumentai)
    Pranešėjai: Virginijus Sinkevičius Komiteto pirmininkas, Ekonomikos komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas Stasys Šedbaras Komiteto pirmininko pavaduotojas, Teisės ir teisėtvarkos komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas Naglis Puteikis Komiteto pirmininko pavaduotojas, Audito komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas
  3. Administracinių nusižengimų kodekso 184 straipsnio pakeitimo ĮSTATYMO PROJEKTAS (Nr. XIIP-3753(3)); svarstymas
    (dokumento tekstas, susiję dokumentai)
    Pranešėjai: Virginijus Sinkevičius Komiteto pirmininkas, Ekonomikos komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas Stasys Šedbaras Komiteto pirmininko pavaduotojas, Teisės ir teisėtvarkos komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas Naglis Puteikis Komiteto pirmininko pavaduotojas, Audito komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas
  4. Viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo srityje, įstatymo Nr. XI-1491 1, 2, 3, 4, 5, 9, 10, 16, 24, 25, 32 straipsnių pakeitimo ir Įstatymo papildymo nauju 64 straipsniu įstatymo projektas (Nr. XIIP-3754(3)); svarstymas
    (dokumento tekstas, susiję dokumentai)
    Pranešėjai: Virginijus Sinkevičius Komiteto pirmininkas, Ekonomikos komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas Naglis Puteikis Komiteto pirmininko pavaduotojas, Audito komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas
  5. Paslaugų įstatymo Nr. XI-570 3 priedo pakeitimo įstatymo projektas (Nr. XIIP-3755(3)); svarstymas
    (dokumento tekstas, susiję dokumentai)
    Pranešėjai: Virginijus Sinkevičius Komiteto pirmininkas, Ekonomikos komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas Naglis Puteikis Komiteto pirmininko pavaduotojas, Audito komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas
  6. Kino įstatymo Nr. IX-752 9 straipsnio pakeitimo ĮSTATYMO PROJEKTAS (Nr. XIIP-3756(2)); svarstymas
    (dokumento tekstas, susiję dokumentai)
    Pranešėjas: Virginijus Sinkevičius Komiteto pirmininkas, Ekonomikos komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas
  7. Valstybinės darbo inspekcijos įstatymo Nr. IX-1768 12(1) straipsnio pakeitimo ĮSTATYMO PROJEKTAS (Nr. XIIP-3757(2)); svarstymas
    (dokumento tekstas, susiję dokumentai)
    Pranešėjas: Virginijus Sinkevičius Komiteto pirmininkas, Ekonomikos komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas
  8. Valstybės ir savivaldybės įmonių įstatymo Nr. I-722 17 straipsnio pakeitimo įstatymo projektas (Nr. XIIP-3758(3)); svarstymas
    (dokumento tekstas, susiję dokumentai)
    Pranešėjai: Virginijus Sinkevičius Komiteto pirmininkas, Ekonomikos komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas Naglis Puteikis Komiteto pirmininko pavaduotojas, Audito komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas
  9. Mokėjimų, atliekamų pagal komercines sutartis, vėlavimo prevencijos įstatymo Nr. IX-1873 2 straipsnio pakeitimo įstatymo projektas (Nr. XIIP-3759(3)); svarstymas
    (dokumento tekstas, susiję dokumentai)
    Pranešėjai: Virginijus Sinkevičius Komiteto pirmininkas, Ekonomikos komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas Naglis Puteikis Komiteto pirmininko pavaduotojas, Audito komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas
  10. Investicijų įstatymo Nr. VIII-1312 15(1) ir 15(2) straipsnių pakeitimo įstatymo projektas (Nr. XIIP-3760(3)); svarstymas
    (dokumento tekstas, susiję dokumentai)
    Pranešėjai: Virginijus Sinkevičius Komiteto pirmininkas, Ekonomikos komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas Naglis Puteikis Komiteto pirmininko pavaduotojas, Audito komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas
  11. Šilumos ūkio įstatymo Nr. IX-1565 37 straipsnio pakeitimo įstatymo projektas (Nr. XIIP-3761(3)); svarstymas
    (dokumento tekstas, susiję dokumentai)
    Pranešėjai: Virginijus Sinkevičius Komiteto pirmininkas, Ekonomikos komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas Naglis Puteikis Komiteto pirmininko pavaduotojas, Audito komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas
  12. Atsiskaitymo už žemės ūkio produkciją įstatymo Nr. VIII-1422 2 straipsnio pakeitimo įstatymo projektas (Nr. XIIP-3762(3)); svarstymas
    (dokumento tekstas, susiję dokumentai)
    Pranešėjai: Virginijus Sinkevičius Komiteto pirmininkas, Ekonomikos komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas Naglis Puteikis Komiteto pirmininko pavaduotojas, Audito komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas
  13. Statybos įstatymo Nr. I-1240 14 straipsnio pakeitimo įstatymo projektas (Nr. XIIP-3763(3)); svarstymas
    (dokumento tekstas, susiję dokumentai)
    Pranešėjai: Virginijus Sinkevičius Komiteto pirmininkas, Ekonomikos komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas Naglis Puteikis Komiteto pirmininko pavaduotojas, Audito komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas
  14. Saugomų teritorijų įstatymo Nr. I-301 28 straipsnio pakeitimo įstatymo projektas (Nr. XIIP-3764(3)); svarstymas
    (dokumento tekstas, susiję dokumentai)
    Pranešėjai: Virginijus Sinkevičius Komiteto pirmininkas, Ekonomikos komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas Naglis Puteikis Komiteto pirmininko pavaduotojas, Audito komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas


Formuluotė: dėl pritarimo po svarstymo
Balsavimo laikas: 12:54:40
Užsiregistravo Seimo narių: 92140.
Balsavimo rezultatai: už - 91, prieš - 0, susilaikė - 1, pritarta.

Individualūs balsavimo rezultatai

 Seimo narys(-ė)   Frakcija      Prieš   Susil. 
 Ačienė Vida   LVŽSF   +       
 Adomėnas Mantas   TS-LKDF   +       
 Alekna Virgilijus   LSF   +       
 Andrikis Rimas   TTF   +       
 Anušauskas Arvydas   TS-LKDF   +       
 Armonaitė Aušrinė   LSF          
 Ažubalis Audronius   TS-LKDF          
 Ąžuolas Valius   LVŽSF          
 Bacvinka Kęstutis   LVŽSF   +       
 Bakas Vytautas   LVŽSF   +       
 Balsys Linas   MG          
 Bartkevičius Kęstutis   TTF   +       
 Bastys Mindaugas             
 Baškienė Rima   LVŽSF   +       
 Baublys Juozas   LSF          
 Bernatonis Juozas   LSDPF   +       
 Bilotaitė Agnė   TS-LKDF   +       
 Budbergytė Rasa   LSDPF          
 Bukauskas Valentinas   LSDPF          
 Burokienė Guoda   LVŽSF   +       
 Butkevičius Algirdas   LSDPF   +       
 Čimbaras Petras   LSDPF   +       
 Čmilytė-Nielsen Viktorija   LSF   +       
 Dagys Rimantas Jonas   TS-LKDF   +       
 Degutienė Irena   TS-LKDF          
 Dumbrava Algimantas   TTF   +       
 Džiugelis Justas   LVŽSF          
 Gaidžiūnas Aurimas   LVŽSF          
 Gailius Vitalijus   LSF   +       
 Gaižauskas Dainius   LVŽSF          
 Gelūnas Arūnas   LSF          
 Gentvilas Eugenijus   LSF   +       
 Gentvilas Simonas   LSF   +       
 Glaveckas Kęstutis   LSF   +       
 Gražulis Petras   TTF          
 Gumuliauskas Arūnas   LVŽSF   +       
 Imbrasas Juozas   TTF          
 Jakeliūnas Stasys   LVŽSF   +       
 Jarutis Jonas   LVŽSF   +       
 Jedinskij Zbignev   LLRA-KŠSF   +       
 Jovaiša Eugenijus   LVŽSF   +       
 Jovaiša Sergejus   TS-LKDF   +       
 Juknevičienė Rasa   TS-LKDF          
 Juozapaitis Vytautas   TS-LKDF   +       
 Juška Ričardas   LSF   +       
 Kamblevičius Vytautas   TTF   +       
 Kaminskas Darius   LVŽSF   +       
 Karbauskis Ramūnas   LVŽSF   +       
 Kasčiūnas Laurynas   TS-LKDF   +       
 Kepenis Dainius   LVŽSF   +       
 Kernagis Vytautas   TS-LKDF          
 Kindurys Gintautas   LVŽSF   +       
 Kirkilas Gediminas   LSDPF   +       
 Kirkutis Algimantas   LVŽSF   +       
 Kravčionok Vanda   LLRA-KŠSF   +       
 Kreivys Dainius   TS-LKDF          
 Kubilienė Asta   LVŽSF          
 Kubilius Andrius   TS-LKDF   +       
 Landsbergis Gabrielius   TS-LKDF   +       
 Langaitis Tadas   TS-LKDF   +       
 Liesys Jonas   LSF   +       
 Linkevičius Linas Antanas   LSDPF          
 Mackevič Michal   LLRA-KŠSF   +       
 Majauskas Mykolas   TS-LKDF          
 Maldeikienė Aušra   MG   +       
 Markauskas Bronius   LVŽSF          
 Martinėlis Raimundas   LVŽSF   +       
 Masiulis Kęstutis   TS-LKDF          
 Matelis Bronislovas   MG   +       
 Matkevičienė Laimutė   LVŽSF   +       
 Matulas Antanas   TS-LKDF   +       
 Mažeika Kęstutis   LVŽSF   +       
 Miliūtė Rūta   LVŽSF          
 Morkūnaitė-Mikulėnienė Radvilė   TS-LKDF   +       
 Narkevič Jaroslav   LLRA-KŠSF   +       
 Nausėda Alfredas Stasys   LVŽSF   +       
 Navickienė Monika   TS-LKDF   +       
 Nekrošius Arvydas   LVŽSF   +       
 Nevulis Petras   LVŽSF          
 Norkienė Aušrinė   LVŽSF   +       
 Olekas Juozas   LSDPF   +       
 Olševski Česlav   LLRA-KŠSF   +       
 Palionis Andrius   LSDPF   +       
 Papirtienė Aušra   LVŽSF   +       
 Pavilionis Žygimantas   TS-LKDF          
 Poderys Virgilijus   LVŽSF          
 Popovienė Raminta   LSDPF   +       
 Pranckietis Viktoras             
 Puidokas Mindaugas   LVŽSF   +       
 Pūkas Kęstutis   MG   +       
 Pupinis Edmundas   TS-LKDF          
 Puteikis Naglis   LVŽSF         + 
 Rastenis Vytautas   LVŽSF   +       
 Razma Jurgis   TS-LKDF   +       
 Rimkus Juozas   LVŽSF          
 Rinkevičius Viktoras   LVŽSF   +       
 Rozova Irina   LLRA-KŠSF          
 Sabatauskas Julius   LSDPF   +       
 Salamakinas Algimantas   LSDPF          
 Saudargas Paulius   TS-LKDF          
 Simulik Valerijus   LVŽSF          
 Sinkevičius Rimantas   LSDPF          
 Sinkevičius Virginijus   LVŽSF   +       
 Sysas Algirdas   LSDPF          
 Skaistė Gintarė   TS-LKDF          
 Skardžius Artūras   LSDPF   +       
 Skvernelis Saulius   LVŽSF          
 Smirnovas Kęstutis   LVŽSF   +       
 Stacevičius Lauras   LVŽSF   +       
 Stančikas Andriejus   LVŽSF   +       
 Staniuvienė Levutė   LVŽSF          
 Starkevičius Kazys   TS-LKDF   +       
 Steponavičius Gintaras   LSF   +       
 Streikus Zenonas   LVŽSF   +       
 Strelčiūnas Algis   TS-LKDF   +       
 Šakalienė Dovilė   LVŽSF          
 Šalaševičiūtė Rimantė   LSDPF   +       
 Šarknickas Robertas   LVŽSF   +       
 Šedbaras Stasys   TS-LKDF   +       
 Šiaulienė Irena   LSDPF          
 Šimas Audrys   LVŽSF   +       
 Šimonytė Ingrida   TS-LKDF          
 Širinskienė Agnė   LVŽSF   +       
 Talmont Leonard   LLRA-KŠSF   +       
 Tamašunienė Rita   LLRA-KŠSF          
 Tomilinas Tomas   LVŽSF   +       
 Tumėnas Stasys   LVŽSF   +       
 Urbšys Povilas   LVŽSF   +       
 Vaičekauskas Gintaras   LSF          
 Valiūnas Petras   LVŽSF   +       
 Vareikis Egidijus   LVŽSF          
 Varkalys Jonas   LSF   +       
 Varžgalys Juozas   LVŽSF   +       
 Vasiliauskas Gediminas   LVŽSF   +       
 Veryga Aurelijus   LVŽSF   +       
 Vingrienė Virginija   LVŽSF          
 Vinkus Antanas   LSDPF   +       
 Zingeris Emanuelis   TS-LKDF   +       
 Žemaitaitis Remigijus   TTF          
 Žilinskas Rokas   TS-LKDF