Antikorupcijos komisija 

EN  FR

Antikorupcijos komisija (2008-11-17–2012-11-16)


 Vardas, pavardėPareigos
Vincas
BABILIUS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Agnė
BILOTAITĖ
Komisijos narė: 2008-12-02–2008-12-03
Komisijos pirmininko pavaduotoja: 2009-08-01–2012-11-16
Bronius
BRADAUSKAS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Saulius
BUCEVIČIUS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Rimantas Jonas
DAGYS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Stanislovas
GIEDRAITIS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Petras
GRAŽULIS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Edmundas
JONYLA
Komisijos narys: 2010-09-14–2012-11-16
Ligitas
KERNAGIS
Komisijos pirmininkas: 2011-12-15–2012-11-16
Kęstas
KOMSKIS
Komisijos narys: 2008-12-02–2008-12-03
Komisijos narys: 2011-12-15–2012-11-16
Naglis
PUTEIKIS
Komisijos narys: 2011-09-20–2012-11-16
Jurgis
RAZMA
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Algis
RIMAS
Komisijos narys: 2008-12-02–2010-08-09
Aurelija
STANCIKIENĖ
Komisijos narė: 2008-12-02–2012-11-16
Jonas
STANEVIČIUS
Komisijos narys: 2008-12-02–2011-11-23
Žilvinas
ŠILGALIS
Komisijos narys: 2009-12-22–2012-11-16
Erikas
TAMAŠAUSKAS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16
Valdemaras
VALKIŪNAS
Komisijos narys: 2010-06-15–2012-11-16
Artūras
ZUOKAS
Komisijos narys: 2008-12-02–2009-11-30
Pranas
ŽEIMYS
Komisijos narys: 2008-12-02–2012-11-16


Komisijai padeda dirbti:

Laima RAGAUSKIENĖ Komisijų biuro patarėja  3-116
 
2396820 
 
laima.ragauskiene@lrs.lt
Alfredas VELECKIS  Komisijų biuro patarėjas  3-116
 
2396814 
 
alfredas.veleckis@lrs.lt
 
Remigijus ŠAPALAS  Komisijų biuro padėjėjas   2-409
 
2396815 
 
remigijus.sapalas@lrs.lt
 

Skirmantė MOCKAITIENĖ

Komisijų biuro padėjėja 2-409
 
2396685
 
skirmante.mockaitiene@lrs.lt



Aktualijos
Ataskaitos
Informacija apie posėdžius
Komisijos darbo grupės
Komisijos išvados
Nuorodos
Parlamentinė kontrolė
Posėdžių darbotvarkės
POSĖDŽIŲ STENOGRAMOS
Teisės aktai
Tyrimai


© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄ