Group of Community Affairs

LT  FR
 NameTitle
Vilija
ALEKNAITĖ ABRAMIKIENĖ
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Saulius
BUCEVIČIUS
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Jonas
ČEKUOLIS
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Vida Marija
ČIGRIEJIENĖ
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Rimantas Jonas
DAGYS
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Irena
DEGUTIENĖ
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Virginijus
DOMARKAS
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Arimantas
DUMČIUS
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Loreta
GRAUŽINIENĖ
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Donatas
JANKAUSKAS
Member: 01/03/2005–15/03/2006
Speaker: 16/03/2006–17/11/2008
Juozas
JARUŠEVIČIUS
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Vaclovas
KARBAUSKIS
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Rytas
KUPČINSKAS
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Vincė Vaidevutė
MARGEVIČIENĖ
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Antanas
MATULAS
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Algirdas
MONKEVIČIUS
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Milda
PETRAUSKIENĖ
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Edmundas
PUPINIS
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Kazys
STARKEVIČIUS
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Dalia
TEIŠERSKYTĖ
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Ona
VALIUKEVIČIŪTĖ
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Vladimiras
VOLČIOK
Member: 01/03/2005–15/03/2006
Deputy Speaker: 16/03/2006–17/11/2008
Algirdas
VRUBLIAUSKAS
Member: 01/03/2005–10/04/2007
Jadvyga
ZINKEVIČIŪTĖ
Member: 01/03/2005–17/11/2008
 
 © Office of the Seimas, 2008