Group for Interparliamentary Relations with Sri Lanka

LT  FR
 NameTitle
Danutė
BEKINTIENĖ
Member: 01/01/2005–17/11/2008
Bronius
BRADAUSKAS
Member: 01/01/2005–17/11/2008
Vida Marija
ČIGRIEJIENĖ
Member: 01/01/2005–17/11/2008
Irena
DEGUTIENĖ
Member: 01/01/2005–17/11/2008
Virginijus
DOMARKAS
Member: 01/01/2005–17/11/2008
Petras
GRAŽULIS
Member: 01/01/2005–17/11/2008
Jonas
JUOZAPAITIS
Member: 01/01/2005–17/11/2008
Vincė Vaidevutė
MARGEVIČIENĖ
Member: 01/01/2005–17/11/2008
Algimantas
MATULEVIČIUS
Member: 01/01/2005–17/11/2008
Stasys
MIKELIS
Member: 01/01/2005–23/03/2006
Gintautas
MIKOLAITIS
Member: 01/01/2005–17/11/2008
Juozas
PALIONIS
Member: 01/01/2005–17/11/2008
Audronė
PITRĖNIENĖ
Member: 01/01/2005–17/11/2008
Irina
ROZOVA
Member: 27/11/2006–17/11/2008
Vytautas
SAULIS
Member: 01/01/2005–17/11/2008
Valerijus
SIMULIK
Member: 01/01/2005–17/11/2008
Artūras
SKARDŽIUS
Member: 01/01/2005–17/11/2008
Egidijus
VAREIKIS
Member: 01/01/2005–17/11/2008
Ramunė
VISOCKYTĖ
Member: 01/01/2005–17/11/2008
Algirdas
VRUBLIAUSKAS
Member: 01/01/2005–10/04/2007
 
 © Office of the Seimas, 2008