Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjoje

LT  FR
 NameTitle
Vytautas
BOGUŠIS
Member: 15/11/2004–15/12/2004
Deputy Speaker: 16/12/2004–17/11/2008
Valentinas
BUKAUSKAS
Member: 15/11/2004–17/11/2008
Rimantas Jonas
DAGYS
Member: 15/11/2004–17/11/2008
Saulius
GIRDAUSKAS
Member: 15/11/2004–17/11/2008
Jonas
JAGMINAS
Speaker: 15/11/2004–17/11/2008
Gediminas
JAKAVONIS
Member: 15/11/2004–17/11/2008
Algis
KAŠĖTA
Member: 25/05/2006–17/11/2008
Egidijus
KLUMBYS
Member: 15/11/2004–17/11/2008
Viktoras
MUNTIANAS
Member: 15/11/2004–22/04/2006
Rimantas
REMEIKA
Member: 15/11/2004–22/04/2006
Viktoras
RINKEVIČIUS
Member: 15/11/2004–17/11/2008
Algimantas
SALAMAKINAS
Member: 15/11/2004–17/11/2008
Vytautas
SAULIS
Member: 15/11/2004–17/11/2008
Kazys
STARKEVIČIUS
Member: 15/11/2004–17/11/2008
Antanas Napoleonas
STASIŠKIS
Member: 15/11/2004–17/11/2008
Romas
VENCLOVAS
Member: 15/11/2004–17/11/2008
Henrikas
ŽUKAUSKAS
Member: 25/05/2006–17/11/2008
 
 © Office of the Seimas, 2008