Seimo laikinoji tyrimo komisija J.Abromavičiaus žūties tyrimo aplinkybėms nustatyti

LT  FR
 NameTitle
Audronius
AŽUBALIS
Member: 01/07/2007–17/11/2008
Vytautas
ČEPAS
Member: 09/11/2006–17/11/2008
Virginijus
DOMARKAS
Member: 09/11/2006–17/11/2008
Loreta
GRAUŽINIENĖ
Speaker: 09/11/2006–17/11/2008
Jonas
JUOZAPAITIS
Member: 09/11/2006–17/11/2008
Vytautas
KAMBLEVIČIUS
Member: 09/11/2006–17/11/2008
Vaclovas
KARBAUSKIS
Deputy Speaker: 09/11/2006–17/11/2008
Valentinas
MAZURONIS
Member: 09/11/2006–17/11/2008
Skirmantas
PABEDINSKAS
Member: 01/07/2007–17/11/2008
Juozas
PALIONIS
Member: 09/11/2006–17/11/2008
Jurgis
RAZMA
Member: 09/11/2006–17/11/2008
Rimantas
REMEIKA
Member: 09/11/2006–17/11/2008
Romas
VENCLOVAS
Member: 09/11/2006–30/06/2007
Algirdas
VRUBLIAUSKAS
Member: 09/11/2006–10/04/2007
 
 © Office of the Seimas, 2008