Women Parliamentary Group

LT  FR
 NameTitle
Vilija
ALEKNAITĖ ABRAMIKIENĖ
Member: 01/03/2005–17/09/2006
Aldona
BALSIENĖ
Member: 01/03/2005–17/03/2006
Rima
BAŠKIENĖ
Member: 01/03/2005–17/09/2006
Danutė
BEKINTIENĖ
Member: 01/03/2005–17/09/2006
Vilija
BLINKEVIČIŪTĖ
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Violeta
BOREIKIENĖ
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Vida Marija
ČIGRIEJIENĖ
Member: 01/03/2005–17/09/2006
Irena
DEGUTIENĖ
Member: 01/03/2005–17/09/2006
Loreta
GRAUŽINIENĖ
Member: 01/03/2005–17/09/2006
Rasa
JUKNEVIČIENĖ
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Romualda
KŠANIENĖ
Member: 01/03/2005–17/09/2006
Vincė Vaidevutė
MARGEVIČIENĖ
Member: 01/03/2005–17/09/2006
Vilma
MARTINKAITIENĖ
Deputy Speaker: 01/03/2005–17/09/2006
Dangutė
MIKUTIENĖ
Member: 01/03/2005–17/09/2006
Laima
MOGENIENĖ
Member: 01/03/2005–17/09/2006
Marija Aušrinė
PAVILIONIENĖ
Deputy Speaker: 01/03/2005–17/11/2008
Milda
PETRAUSKIENĖ
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Audronė
PITRĖNIENĖ
Member: 01/03/2005–17/09/2006
Leokadija
POČIKOVSKA
Member: 01/03/2005–17/09/2006
Kazimira Danutė
PRUNSKIENĖ
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Valerijus
SIMULIK
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Aldona
STAPONKIENĖ
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Nijolė
STEIBLIENĖ
Member: 01/03/2005–17/09/2006
Irena
ŠIAULIENĖ
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Dalia
TEIŠERSKYTĖ
Deputy Speaker: 01/03/2005–17/11/2008
Ona
VALIUKEVIČIŪTĖ
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Vilija
VERTELIENĖ
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Birutė
VĖSAITĖ
Speaker: 01/03/2005–17/11/2008
Ramunė
VISOCKYTĖ
Member: 01/03/2005–17/09/2006
Jadvyga
ZINKEVIČIŪTĖ
Member: 01/03/2005–17/09/2006
Roma
ŽAKAITIENĖ
Member: 01/03/2005–17/11/2008
Zita
ŽVIKIENĖ
Member: 01/03/2005–17/09/2006
 
 © Office of the Seimas, 2008