Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo, Lenkijos Respublikos Seimo bei Senato ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados narių asamblėjoje

LT  FR
 NameTitle
Remigijus
AČAS
Member: 18/01/2007–17/11/2008
Virginija
BALTRAITIENĖ
Member: 18/01/2007–17/11/2008
Algis
ČAPLIKAS
Member: 18/01/2007–09/04/2008
Julius
DAUTARTAS
Member: 18/01/2007–17/11/2008
Gediminas
JAKAVONIS
Member: 18/01/2007–17/11/2008
Česlovas
JURŠĖNAS
Speaker: 10/04/2008–17/11/2008
Justinas
KAROSAS
Deputy Speaker: 18/01/2007–17/11/2008
Algis
KAŠĖTA
Member: 18/01/2007–17/11/2008
Vincė Vaidevutė
MARGEVIČIENĖ
Member: 10/04/2008–17/11/2008
Viktoras
MUNTIANAS
Speaker: 18/01/2007–09/04/2008
Aldona
STAPONKIENĖ
Member: 18/01/2007–17/11/2008
Henrikas
ŽUKAUSKAS
Member: 18/01/2007–17/11/2008
 
 © Office of the Seimas, 2008