Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

Frakcijos personalas

Vardas, Pavardė

Pareigos

Telefonas

El. Paštas

Jolita Bražėnė

Referentė

239 6351

8 699 04 029

Jobaus@lrs.lt

Tomas Vaitkevičius

Referentas

239 6321

Tovait@lrs.lt

Indrė Jakaitytė

Referentė

239 6244

Injaka@lrs.lt

Rosseta Vingevičiūtė

Referentė

 

Rosseta@vilnius.omnitel.net

Neringa Morozaitė

Audrius Miceika

Gytautas Damijonaitis

Seimo Pirmininko pavaduotojo G.Steponavičiaus patarėja

Seimo nario G.Steponavičiaus padėjėjas

Seimo nario G.Steponavičiaus padėjėjas

239 6148

239 6360

244 5061

239 6148

Nemoro@lrs.lt

Aumice@lrs.lt

Gydami@lrs.lt

Paulius Jankauskas

Seimo nario E.Masiulio padėjėjas

239 6647

Pajank@lrs.lt

Juratė Drungilaitė-Pundinienė

Seimo nario K.Glavecko padėjėja

239 6637

Judrun@lrs.lt

Jurga Šapaitė

Seimo nario J.Čekuolio padėjėja

239 6691

Jusapa@lrs.lt

Irena Turkevičienė

Seimo nario A.Griciaus padėjėja

272 4302

Bustine@naujamiestis.lls.lt

Virginija Lickienė

Milda Andrilionienė

(Švenčionyse)

Seimo nario G.Babravičiaus padėjėjos

239 6562

8 217 31174

Vilick@lrs.lt

Zeimenos.krantai@is.lt

 

Seimo nario J.Jučo padėjėja

239 6640

Jojuca@lrs.lt

Žilvinas Karpis

Seimo nario A.Kašėtos padėjėjas

239 6650

Alkase@lrs.lt

Andrius Petukauskas

Seimo nario A.Klišonio padėjėjas

239 6662

Auklis@lrs.lt

Janina Zakarienė (Jurbarke)

Seimo nario S.Lapėno padėjėja

8 248 70199

j.zakariene@jurbarkas.w3.lt

Jolita Bražėnė

Seimo nario A.Lydekos padėjėja

239 6351

Jobaus@lrs.lt

Tomas Vaitkevičius

Seimo nario V.Martišausko padėjėjas

239 6321

Tovait@lrs.lt

Jolanta Masiulionienė

Seimo nario J.Matulevičiaus padėjėja

239 6655

 

Lina Putytė

Seimo nario A.Meliano padėjėja

239 6026

Liputy@lrs.lt

Genutė Paulikaitė

Seimo nario R.Palaičio padėjėja

239 6608

Genute.Paulikaite@takas.lt

Jūratė Valantiejienė

Seimo nario R.Sedlicko padėjėja

239 6621

Juvala@lrs.lt

Daiva Juonelytė

Seimo nario R.Šukio padėjėja

239 6641

Rasuky@lrs.lt

Irena Maculevičienė

Seimo nario G.Šileikio padėjėja

239 6718

Irmacu@lrs.lt

Agnė Silickienė

Seimo narės D.Teišerskytės padėjėja

239 6692

Agsili@lrs.lt

 




Naujausi pakeitimai - 2004 09 08.
Jolita Baušytė

*

LR Seimas