Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

Lietuvos paštą” valdžia siekia paversti dar vienu “telekomu

 

 

 

Jei Parlamento daugumai šiandien pavyks be pakeitimų priimti Pašto įstatymo naują redakciją, Seimo Liberalų ir centro frakcijos manymu, socialdemokratai šią įmonę pavers tokiu pačiu monopolistu, kokiu prieš kurį laiką valdžios sprendimų buvo “Lietuvos telekomas”.

Liberalų ir centro frakcijos narys, Seimo Informacinės visuomenės plėtros komiteto vicepirmininkas Gintautas Babravičius Pašto įstatymo projektą siūlo keisti taip, kad pašto siuntų platinimo veikla normaliai galėtų verstis ir privačios bendrovės.

“Dabartinis įstatymas “Lietuvos paštą” paverstų tokiu pačiu monopolistu, kokiu prieš kelerius metus buvo “Lietuvos telekomas”. Dėl to vėl kentės paprasti žmonės ir verslininkai”, - įsitikinęs Seimo narys G.Babravičius.

Anot jo, žmonių interesai nukentėtų tuo atveju, jei ateityje Vyriausybė “Lietuvos paštą” nuspręstų privatizuoti. Tuomet privačia tapusi įmonė neturėdama konkurentų galėtų savo nuožiūra didinti paslaugų kainas, išnyktų poreikis gerinti paslaugų ir klientų aptarnavimo kokybę.

“Lietuvos pašto” kaip ir “Lietuvos telekomo” svarba šalies ekonomikai ir kasdieniniam žmonių gyvenimui yra pakankamai didelė, kad Seimo dauguma antrą kartą darytų tokią pačią klaidą ir dėl siaurų interesų priimtų vartotojams nenaudingą įstatymą”, - teigė G.Babravičius.

2004 04 13

Liberalų ir centro frakcijos seniūno referentas Martynas Čerkauskas

Tel: 8-5-239-63-51; 8-699-04072

 




Naujausi pakeitimai - 2004 04 13.
Jolita Baušytė

*

LR Seimas