Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

LiCS nutraukia parlamentarų susitikimus su R.Paksu

Liberalų ir centro frakcijos atstovai nutarė nutraukti apsilankymus Prezidentūroje ir susitikimus su šalies vadovu Rolandu Paksu. Liberalcentristai mano, kad toks bendravimas jau neteko prasmės. Toks sprendimas buvo priimtas po to, kai praėjusią savaitę pas prezidentą apsilankė Liberalų ir centro frakcijos nariai Klemensas Rimšelis ir Saulius Lapėnas.

“Šiame susitikime mūsų frakcijos nariai teigia iš prezidento neišgirdę nieko naujo, daugelį jo atsakymų buvo galima nuspėti iš anksto. Be to, specialiajai tyrimų komisijai baigus darbą ir patvirtinus visus R.Paksui iškeltus kaltinimus parlamentarų susitikimai ir bandymai išsiaiškinti tiesą neteko prasmės”, - teigė Seimo Liberalų ir centro frakcijos seniūnas Eligijus Masiulis.

Be K.Rimšelio ir S.Lapėno susitikti su prezidentu ketino Seimo nariai Audrius Klišonis ir Artūras Melianas.

Liberalų ir centro frakcijos manymu, iš politikų ir teisininkų sudaryta specialioji tyrimų komisija dirbo objektyviai ir nešališkai. Susitikimuose su šalies vadovu frakcijos nariai pasigedo nuoširdaus prezidento požiūrio į komisijos darbą ir noro be išsisukinėjimų padėti atskleisti visuomenei rūpimą tiesą.

2004 02 19

Liberalø ir centro frakcijos seniūno referentas Martynas Čerkauskas

Tel: 8-5-239-63-51; 8-699-04072

 
Naujausi pakeitimai - 2004 02 19.
Jolita Baušytė

*

LR Seimas