Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

LSDP teks atsakomybė už sėkmingą Seimo tyrimų komisijos veiklą

Valdančiajai Seimo Socialdemokratinės koalicijos frakcijai šios dienos posėdyje nulėmus, kad specialiosios Seimo tyrimų komisijos Respublikos Prezidentui Rolandui Paksui pateiktų kaltinimų pagrįstumui ir rimtumui ištirti bei išvadai dėl siūlymo pradėti apkaltos procesą parengti pirmininku buvo išrinktas 77 metų teisininkas Pranciškus Žalkauskas, jai teks daugiausiai atsakomybės už efektyvų ir nepriekaištingą komisijos darbą.

Liberalų ir centro frakcija apgailestauja, kad balsuojant dėl P.Žalkausko kandidatūros Seimo nariams nebuvo sudaryta galimybė užduoti klausimus teisininkui ir įsitikinti jo tinkamumu vadovauti šiai komisijai.

“Kadangi socialdemokratų atstovai siūlė šį kandidatą į komisijos pirmininkus, natūralu, kad jiems teks daugiausiai atsakomybės už sėkmingą komisijos darbą”, - įsitikinęs Seimo Liberalų ir centro frakcijos seniūnas Eligijus Masiulis.

Liberalų ir centro frakcija tikisi, kad antradienį sudaryta komisija tirs jai pateiktus faktus remdamasi objektyvumo ir nešališkumo principu ir Seimui laiku pateiks savo tyrimo išvadas.

2003 12 23

Liberalø ir centro frakcijos seniūno referentas Martynas Čerkauskas

Tel: 8-5-239-63-51; 8-699-04072

 

 
Naujausi pakeitimai - 2004 01 13.
Jolita Baušytė

*

LR Seimas