Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

LiCS prašo A.Paulausko inicijuot diskusiją dėl apkaltos V.Šustauskui

 

Seimo Liberalų ir centro frakcijos seniūnas Eligijus Masiulis antradienį kreipėsi į Seimo pirmininką Artūrą Paulauską prašydamas jo inicijuoti parlamentinių frakcijų diskusiją dėl galimybės surengti apkaltą Seimo nariui Lietuvos laisvės sąjungos lyderiui Vytautui Šustauskui.

“Pastarųjų savaičių su V.Šustausku susiję įvykiai peržengė sveiko proto ribas. Nuo pat kadencijos pradžios V.Šustauskas savo elgesiu niekino žmonių išrinktą Seimą, kenkė Seimo įvaizdžiui, žemino žmogiškąsias vertybes, todėl mums kelia rūpestį, kaip ilgai tai gali tęstis”, - rašte Seimo pirmininkui teigė E.Masiulis.

Liberalų ir centro frakcijos seniūno teigimu, kreiptis į Seimo pirmininką su siūlymu inicijuoti Seimo vadovybės bei frakcijų atstovų diskusiją dėl V.Šustausko buvo nuspręsta dėl to, kad Seimo Etikos ir procedūrų komisija neturi pakankamai galių imtis sankcijų prieš šį Seimo narį. V.Šustauskas nepaiso Etikos ir procedūrų komisijos rekomendacijų.

“Mus neramina, kad V.Šustauskas naudodamasis Seimo nario mandatu ir neliečiamybe leidžia sau netoleruotiną elgesį už Seimo sienų, bendradarbiauja su nusikaltėlių lyderiu vadinamu Henriku Daktaru, prieštaringai vertinamu verslininku, Liberaldemokartų partijos atstovu Tautvydu Barščiu”, - teigė E.Masiulis.

 

 

2004 01 13

Liberalø ir centro frakcijos seniūno referentas Martynas Čerkauskas

Tel: 8-5-239-63-51; 8-699-04072

 

 

 
Naujausi pakeitimai - 2004 01 13.
Jolita Baušytė

*

LR Seimas