Lietuvos Respublikos Seimas  English (Home)  

Prezidentui nėra būtinybės skubiai vykti į Iraką

 

Opozicinės Liberalų ir centro frakcijos seniūnas Seime Eligijus Masiulis mano, kad Prezidentui Rolandui Paksui šiuo metu nėra būtinybės skubiai vykti į karo nusiaubtą Iraką. Politiko manymu, R.Paksas turi atšaukti šį vizitą ir nebėgti nuo Prezidentūrą draskančių problemų į užsienį.

“Žinant, kokie dalykai šiuo metu dedasi Lietuvoje, kyla abejonių dėl Prezidento vienos dienos vizito į Iraką naudos ir prasmės, - sakė E.Masiulis. – Mokesčių mokėtojams šis vizitas kainuos brangiai, tuo tarpu išvykos tikslas sunkiai pagrindžiamas”. Visuomenei jau ne pirmą kartą kai kurios Prezidento kelionės sukelia diskusijų dėl jų tikslingumo.

Liberalų ir centro frakcijos seniūno įsitikinimu, Prezidentas R.Paksas neatsisakydamas užgaidos nuskristi į Iraką bando vaizduoti, kad šiuo metu Prezidentūros nekrečia didžiausia krizė Lietuvos istorijoje. “Tai kad šalies vadovas jau liko be pagrindinių patarėjų puikiai nusako padėtį Prezidentūroje, kurios veikla yra paralyžuota. Todėl kyla abejonė ar iš tikrųjų šis vizitas į Iraką yra toks svarbus ir reikalingas”, - teigė E.Masiulis.

Liberalų ir centro frakcija tikisi, kad, kaip teigiama, šią savaitę turinti įvykti Prezidento išvyka į Iraką nesutrukdys R.Paksui dalyvauti Seimo laikinosios komisijos apklausoje. Opozicija tikisi, kad ši išvyka šalies vadovui netaps pretekstu atsisakyti dalyvauti apklausoje arba bandyti ją vilkinti.

2003 11 18

Liberalø ir centro frakcijos seniūno referentas Martynas Čerkauskas

Tel: 8-5-239-63-51; 8-699-04072
Naujausi pakeitimai - 2003 11 18.
Jolita Baušytė

*

LR Seimas